banner212

banner211

Yedekler Gençlere Karşı 2-0

Sakaryaspor'da son haftalarda sık forma şansı bulamayan oyuncular dün U19 Takımı ile bir hazırlık maçı yaptı. Karşılaşmayı A Takım 2-0 kazanırken gençlerin mücadelesi ise göz doldurdu.

Sakaryaspor 31.10.2018, 18:00 UTKU KAYNAR
Yedekler Gençlere Karşı 2-0
banner218

Sakaryaspor'da son haftalarda sık forma şansı bulamayan oyuncular dün U19 Takımı ile bir hazırlık maçı yaptı. Karşılaşmayı A Takım 2-0 kazanırken gençlerin mücadelesi ise göz doldurdu.

Ankara Demirspor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor'da dün yedek ağırlık kadro ile U19 takımı Rüstemlerde Hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Genç oyuncuların oldukça hırslı ve istekli olduğu mücadeleyi A Takım, Günay  Şakar ve Burak Bekaroğlu'nun golleri ile 2-0 kazandı.

Mücadeleyi alt yapı koordinatörü Tamer İlaçan ile birlikte izleyen Sakaryaspor teknik direktörü İsmail Ertekin, göreve geldiği günden buyana bazı oyunculara yeteri kadar forma şansı veremediğini belirterek hem oyuncuları hazır tutmak hem de maç performansını gözlemlemek adına bazı haftalar bu tip hazırlık maçları almayı düşündüklerini söyledi.

ÇİFT MESAİ

Sakaryaspor TFF 2.Lig'in 11'inci haftasında kendi sahasında oynayacğı Ankara Demirspor maçının hazırlıklarına dün yaptığı çift idman ile devam etti. Eyüp galibiyetinin ardından 2 gün izin yapan Sakaryaspor'da Ankara Demirspor hazırlıkları Salı günü yapılan çalışma ile başlamıştı. Yeşil Siyahlılar bu karşılaşmanın hazırlıklarına dün yaptığı çift antrenman ile devam etti. Sabah Rüstemler Tesisleri'ndeki kondisyon salonunda çalışan yeşil siyahlılar öğleden sonra ise topla çalışma yaptı.

Uzun bir aradan sonra ilk defa günde çift idman yapan yeşil siyahlılarda sabah kondisyon eksikliği bulunan bazı oyunculara salonda özel program uygulandı. Akşam saatlerinde yapılan çalışmada ise yeşil siyahlılar yarım sahada pas ve pres çalışması yaparken Teknik Direktör İsmail Ertekin futbolculara sık sık uyarılarda bulundu. Sakaryaspor, Pazar günü oynanacak olan Ankara Demirspor karşılaşmasının hazırlıklarına bu sabah 11'de yapacağı antrenman ile devam edecek.

banner220
Yorumlar (0)