banner212

banner211

Yeni Formalar Beğenilmedi

Sakaryaspor yönetimi tarafından taraftarın beğenisine sunulan yeni sezon formaları büyük tepki çekti.

Sakaryaspor 04.07.2018, 11:11 UTKU KAYNAR
Yeni Formalar Beğenilmedi

Sakaryaspor yönetimi tarafından taraftarın beğenisine sunulan yeni sezon formaları büyük tepki çekti. Yeşil Siyahlı taraftarlar kulüp tarafından yapılan forma anketine sosyal medyada ilginç tepkiler verdiler.

2018-2019 Sezonu öncesinde Sakaryaspor yönetimi kullanmayı düşündüğü 5 forma seçeneğini taraftarının beğenisine sundu. Sosyal Medya üzerinden yapılan anket sonrası 2 forma belirmeyi planlayan yeşil siyahlılarda taraftarlar yeni marka ve yeni ürünleri beğenmedi.

Twitter, Facebook ve İnstagram gibi platformlardan 5 ayrı forma modelini paylaşan Sakaryaspor yönetimine gelen tepkiler olumsuz yönde oldu. Bir çok taraftar daha kaliteli ve daha görsel ürünler beklediklerini belirtirken formalara için ilginç yorumlarda geldi. "Nijerya Milli Takımı mı giyecek bunları , Şaka mı yapıyorsunuz, Halı Sahada mı giyeceğiz bunları,   Olgunlar Turnuvası formaları daha şık ve Formalar Kore'de mi tasarlandı" gibi yorumlarla formaları beğenmediklerini ifade eden yeşil siyahlılar Çubuklu forma ve daha görsel tasarımlar üzerinde durulması görüşünde birleştiler

Yorumlar (1)
Erkan berk 4 yıl önce
Parçalı forma ve çubuk forma en güzeli