banner212

banner211

Yeni stad için Cumhurbaşkanı devreye girdi

Sakaryaspor’un yeni stadı için Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan devreye girdi.

Sakaryaspor 09.06.2016, 23:37 11.06.2016, 12:20 UTKU KAYNAR
Yeni stad için Cumhurbaşkanı devreye girdi
banner218
 

Stad inşaatının ağır ilerlediği ve normal süresinde yetişmeyeceği iddiaları üzerine harekete geçen İsmail Gürses yönetimi geçtiğimiz günlerde stadyumda incelemelerde bulunmuştu.  Çatı mebranlarının serilmesi konusunda planlanan sürenin gerisinde kalındığı bilgisini alan Gürses ve ekibi çözüm arayışlarına başladı.

Deplasman formulü

Stadyumda inşaatının planlanan süreden uzun sürmesi durumunda Sakaryaspor yönetimi fikstür çekiminden önce iç sahada oynanması gereken 3-4 karşılaşmanın deplasmanda oynanması için TFF'ye başvuracak.

Erdoğan devreye girdi.

Sakaryaspor yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile bugün yapılan görüşmenin ardından biraz olsun rahatladı. Eylül ayında bir dizi açılışlar için Sakarya'ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın  yeni stadında Eylül ayına yetiştirilmesi konusunda talimat verdiği gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (1)
OSMAN yigit 6 yıl önce
Arkadaş bırak stadın yetişmesini isim hakkını satın da iyi para gelsin transferi için gidin toyota ya toyota arena olsun 10 yılının 10 milyon dolar yarısı Cash adam gibi kullanın parayi cep yapmadan