banner212

banner211

Yeni Yönetim'den idman ziyareti

Çarşamba günü gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Sakaryaspor kulüp başkanlığına seçilen Cumhur Genç ve ekibi dün yapılan antrenmanı yakından takip etti.

Sakaryaspor 07.11.2019, 17:34 07.11.2019, 23:36 UTKU KAYNAR
Yeni Yönetim'den idman ziyareti
banner218

Daha önce 4 dönem yöneticilik yaptıktan sonra son yapılan genel kurulda başkanlığa seçilen Cumhur Genç, çalışmalarına vakit kaybetmeden başladı. Çarşamba günü yapılan kongre sonrası futbolcular ve teknik heyet ile Rüstemler Tesisleri’nde bir araya gelen Başkan Cumhur Genç bugün yapılan antrenmanı da izledi.

GÖREV DAĞILIMI BEKLENİYOR

Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda yapılan yönetim binası düzenlemelerini yerinde inceleyen Cumhur Genç ve ekibi daha sonra Rüstemler Tesisleri’ne gelerek Karabükspor maçının hazırlıklarını sürdüren yeşil siyahlıları yakından takip ederek bir süre idmanı seyretti. Yönetimin Pazar günü oynanacak olan müsabakaya kadar görev dağılımı yapması bekleniyor.

PAZARTESİ DEVİR TESLİM

Sakaryaspor yönetiminde pazartesi günü devir teslim töreni yapılacak. Kongrenin ardından görevi resmi olarak sona eren Hüdaverdi Bahadır pazartesi günü Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nda düzenlenecek olan törenle görevi Cumhur Genç’e teslim edecek.

Yorumlar (0)