Sakaryaspor’da uzun zamandır beklenen oluşumun sinyalleri veriliyor." />

banner212

banner211

Yeni Yönetimi için Toçoğlu devrede

Sakaryaspor’da uzun zamandır beklenen oluşumun sinyalleri veriliyor.

Sakaryaspor 10.10.2012, 11:51
Yeni Yönetimi için Toçoğlu devrede
banner218

Sakaryaspor’da uzun zamandır beklenen oluşumun sinyalleri veriliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun araya girmesi ile iş adamı Orhan Kocabıyık Başkanlığında dev bir yönetim oluşturulmaya çalışıldığı söyleniyor.

 

MüTHiŞ BiR OLUŞUM!

Sakaryaspor’da yaşanan sıkıntılar, üst üste alınan başarısız sonuçların ardından bu gidişe bir son verecek adımların atılmaya başladığı belirtiliyor. Önceki akşam Oktay Sarı’nın sunduğu Sporyum programında dile getirilen yeni oluşumun Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun müdahalesi ile meydana geldiği söylendi.

 

ORHAN KOCABIYIK BAŞKANLIĞINDA

Sakaryaspor’da meydana getirilmeye çalışılan yeni oluşumda Başkanlık koltuğunda iş adamı Orhan Kocabıyık’ın yer alacağı belirtildi. Sporyum programı Sakarya’da yine gündemi değiştirirken, bu oluşumun sinyallerinin de verilmeye başlaması haberin doğruluğunu ortaya koyuyor.

 

YöNETiMDE BOMBA GiBi iSiMLER

İş adamı Orhan Kocabıyık’ın başkanlığında gerçekleştirilecek olan yeni oluşumun içinde Gültekin Oba, Muzaffer Güneş ve Ali Kayabaşoğlu gibi isimlerin de yer alacağı öğrenildi. Sakaryaspor’un kötü gidişine artık bir dur demek isteyen bu isimleri aynı çatı altında birleştiren güç ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu.

 

PENALTIDAN SONRA GiTMiŞTi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu yeni bir oluşum için düğmeye basmaya iten olayın Turgutluspor maçı olduğu öğrenildi. Turgutluspor maçının ikinci yarısında stada gelen Toçoğlu’nun yenilen penaltı golü sonrası stadı terk ettiği ve bu davranışı sonrası şehrin önemli isimlerini bir araya getirdiği belirtiliyor. 

 

banner220
Yorumlar (0)