banner212

banner211

Yerel Kültür'den Sakaryaspor'a sözde destek

Sakarya halkı kombine, reklam, hizmet gibi destek haberlerini beklerken son günlerde bazı kurumlardan yapılan sözde destek açıklamaları moda oldu.

Sakaryaspor 25.08.2012, 12:00
Yerel Kültür'den Sakaryaspor'a sözde destek
banner218
Sakarya halkı kombine, reklam, hizmet gibi destek haberlerini beklerken son günlerde bazı kurumlardan yapılan sözde destek açıklamaları moda oldu.Yerel basına verilen demeçlerle Sakaryaspor'a sözde destek verenler furyasına Sakarya Yerel Kültür Derneğin de kapıldı.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Özgür Aygün yaptığı açıklamada, şehrimizin en büyük marka değeri olan Sakaryaspor üzerinde oluşan birlik ve beraberlik görüntüsünün Yerel Kültür Derneği ve tüm Sakarya halkı tarafından yakından taktirle takip edildiğini belirtti.

SYKD; Sakaryalı Gençlere Güveniyoruz.
SYKD Başkanı Aygün, Sakaryaspor'un başkanlık seçimi öncesi ve sonrasında Vedat Yaşlıca başkanlığındaki yönetime her fırsatta destek verdiklerini ifade ederek, Sakaryaspor yönetim kurulunun şeffaf ve samimi çalışmalarının başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ve diğer kurum ve kuruluşlarca karşılıksız bırakılmamasının memnuniyet verici olduğunu belirti. Sakaryalı gençlerden oluşan kadronun Sakaryaspor'a kalıcı başarılar getireceğini ümit ve heyecanla beklediklerini de dile getiren SYKD Başkanı Özgür Aygün, "Dernek yönetim kurulumuz ve tüm üyelerimiz adına, Vedat Yaşlıca başkanlığındaki Sakaryaspor yönetimine, şehrin kulubüne zor günlerde destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu'na, Toyota fabrikasına, kulübümüze destek olan kurum ve kuruluşlara sağladıkları desteğin devamı dileğiyle teşekkür ederiz." dedi.

Yorumlar (0)