banner212

banner211

Yeşil-siyah ayrı formalarda mücadele ettiler

Sakaryaspor- Kocaelispor U-15 takımları arasında oynanan Coca Cola Gelişim ligi maçında Sakarya Üniversitesi’nden emekli Bahri Yıldırım’ın oğlu Ahmet Hakan Sakaryaspor’da Amcasının oğlu Fahri Yıldırım’ın oğlu Kerem de Kocaelispor U-15 Takımında yer aldılar.

Sakaryaspor 17.03.2014, 18:26 17.03.2014, 18:28 UTKU KAYNAR
Yeşil-siyah ayrı formalarda mücadele ettiler
banner218
 Yıllardır Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında her nedense bir husumet havası estirilmeye çalışılıyor. Oysa bu iki spor kenti kulüpler arasında ve sporcular arasında gayet hoş bir arkadaşlık yürütüyorlar. Bunlardan bir örneği de Cumartesi günü Arifiye sentetik sahasında oynanan Sakaryaspor- Kocaelispor U-15 takımları arasında oynanan Coca Cola Gelişim ligi maçında yaşandı.


Sakarya Üniversitesi’nden emekli Bahri Yıldırım’ın oğlu Ahmet Hakan Sakaryaspor’da Amcasının oğlu Fahri Yıldırım’ın oğlu Kerem de Kocaelispor U-15 Takımında yer aldılar. Maçın başından sonuna kadar rakip olmalarına rağmen sıcak bir ilişki içerisinde olan bu iki kuzeni babaları ile mutlu bir fotoda görüntüledik. Kimbilir belki başkalarına da iyi bir örnek teşkil eder…

Yorumlar (0)