banner212

banner211

YILDIRIM TEK TEK ANLATTI

Sakaryaspor, Teknik Direktör Şaban Yıldırım’ın kendine has çalışma prensipleri ile K.Maraş maçının hazırlıklarına devam ediyor.

Sakaryaspor 06.12.2019, 10:15 UTKU KAYNAR
YILDIRIM TEK TEK ANLATTI
banner218


Ligde Pazar günü K.Maraşspor’u konuk edecek olan Sakaryaspor’da bu karşılaşmanın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Yeşil Siyahlıların yeni teknik direktörü Şaban Yıldırım her zaman olduğu gibi kendine has çalışma tarzı ve antrenman mantalitesi ile futbolcuları maça hazırlıyor.

ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET

Rüstemler Tesisleri’nde yapılan çalışmaya sakatlıkları süren Ahmet Furkan Özcan, Furkan Parsak, Ferit Erişçi, Yaser Hacımustafaoğlu ve tedbir amaçlı dinlendirilen Hacı Ömer Doğru katılmadı. Kulüp Başkanı Cumhur Genç ve yöneticilerin ilgi gösterdiği antrenmanı Özel Neva Okulları ziyaret ederek futbolcular ne teknik heyete başarı dilediler.

TEK TEK ANLATTI

Teknik Direktör Şaban Yıldırım, K.Maraş maçının taktik çalışmasını yaptırdığı antrenmanda yeşil siyahlı futbolculara nerede duracaklarını dahi tek tek ilgilenerek gösterdi. Oyun içerisinde kanat organizasyonları konusu da uyarılarda bulunan Yıldırım, zaman zaman oyunu durdurarak yeşil siyahlılara yapılması gereken hamleleri gösterdi.

HEDEF İLERLEYECEĞİZ

Tecrübeli teknik adam Şaban Yıldırım, oyuncu kalitesi, transferler bu gibi konular şuan konuşmanın bir anlamı olmadığını belirterek; ‘’ Önümüzde kazanılması gereken 2 önemli maç var. Biz buna odaklanıp çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz. Hedefe giden yolda önemli bir adım olan iki maçı da kazanıp yolumuza bakacağız inşallah’’ dedi.

Yorumlar (0)