banner212

banner211

Yılmaz Kuzey'den adaylara çağrı

Sakaryaspor başkanlığı için adaylığını açıklayan isimlerden Yılmaz Kuzey basın kuruluşlarına gönderdiği yazılı basın açıklaması ile tüm adaylara çağrı yaptı.

Sakaryaspor 19.05.2016, 13:20 19.05.2016, 13:43 UTKU KAYNAR
Yılmaz Kuzey'den adaylara çağrı
banner218

Sakaryaspor başkanlığı için adaylığını açıklayan isimlerden Yılmaz Kuzey basın kuruluşlarına gönderdiği yazılı basın açıklaması ile tüm adaylara çağrı yaptı.

Kuzey yaptığı açıklamada İsmail Gürses'i  Sakaryaspor'un sorunları ve çözümlerini görüşmek üzere  canlı yayında bir programa çıkmaya davet etti.

İŞTE O AÇIKLAMA

Değerli Sakaryasporlular, ne yazık ki görüyoruz ki;Sakaryaspor’da aynı alışkanlıklar  devam ediyor.Son 3 gün ortaya çıkan adaylar, son dakika kongre salonunda ortaya çıkabilecek  tüm bürokrasinin yazılı olduğu listeleri aklımıza getiriyor.İşte Sakaryaspor’un plansız, programsız  bu gibi hareketler ile ortaya düştüğü durum ortadır.Büyükşehir Belediye Başkanımızın desteğini aldığı imajı ile ortaya çıkan eski başkanımız İsmail Gürses’ten bu konuda kamuoyunu aydınlatması için yazılı açıklama bekliyoruz.

Yine eski başkanlarımızdan sayın  İsmail Gürses ve ekibinden iki kişiyi canlı yayında Sakaryaspor’un sorunlarını,çözümleri ve projeleri tartışmak için istediği bir TV programında  canlı yayına davet ediyoruz.Şayet eski başkanlarımızdan Halit EVİN’de  bu listede ise;camianın büyüğü olması nedeni ile ilgili programda deneyimlerinden yaralanmak için onunda katılmasını bekliyoruz.

Ben ve  ekibim kongre günü dimdik olarak; kongre salonunda yerimizi alacağız.Gerçek Sakaryaspor sevdalılarını,güzel günler için kongremize bekliyoruz.İnananlar Asla kaybetmezler…

                                                                                   Saygılarımla

                                                                                 Yılmaz KUZEY  

banner220
Yorumlar (5)
Kaan 7 yıl önce
Bravo Yılmaz başkana. Medeni cesaret örneği göstermiş. Bakalım diğer başkan adayları onun kadar kendine guveniyormu göreceğiz.
SERKAN KÖSE 7 yıl önce
bence kuzey hakli 3gun kala yanliş bence karar hersey SAKARYASPOR İÇIN OLMALI
sakarya 7 yıl önce
Evet yılmaz kuzey çok doğru konuşmuşsun ismail Gürses ve ekibi hep aynı yüzler bırakınca bu işi başkaları yapsın daha önce ekibin sakaryaspor yönetimindeydi ne oldu durum ortada onun için son dakika aday olupta insanların kafasını karıştırmayın lütfen
Melek 7 yıl önce
Olması gerekeni söylemiş Sakaryasporu küçük görüyorlar galiba seçime 3gün kala liste çıkarılır mı
Grand balcı 7 yıl önce
Arkadaslar ne yılmaz kuzeymis yaa sizi paraylamı tuttular buraya yorum yazın diye..!Yılmaz Kuzeyin listesinde ki isimlere bi bakın secerelerine ondan sonra gelin yazın..! Bu işi bu adaylar arasında en iyi kıvıracak tek bi yönetim listesi var oda İsmail Gürses ve ekibidir..! Adam İki aydır hazırlık yapıyordu selahattin aydının tekrar aday olmadığını öğrendi ve adaylığını açıkladı.. Yonetim kurulu hazırlamak 3 günlük bir şey değil..! Bu kadar korkmayın İsmail Gursesten..! Tek tabanca baskan olacak zate..Ben bu tribünün neferi olarak başkanıma hayırlısı olsun demek istiyorum..Allah'ın izniyle Sakaryaspor eski günlere geri donecek..!
Ve biz Kazanacağız..! Sakaryaspor kazanacak..!