banner212

banner211

Yılmaz Vural için karar günü

Yönetimin teknik direktör gündeminde dün sadece Yılmaz Vural vardı.

Sakaryaspor 16.02.2012, 11:02
Yılmaz Vural için karar günü
banner218
Yönetimin teknik direktör gündeminde dün sadece Yılmaz Vural vardı. Vural'a büyük baskı yapan yönetim deneyimli hocanın işini bugün bitirmeye çalışacak.

Vural'la temas

Sakaryaspor'da Şaban Yıldırım'dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna kimin oturacağı merakla bekleniyor. Sakaryaspor Yönetimi'nin hoca konusunda dün tek gündemi Yılmaz Vural oldu. Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural ile İstanbul'da bir araya gelen Başkan Erdal Taşkın ve Başkanvekili Sermet Şükür deneyimli hocayı gün boyu ikna etmeye çalıştı. Görüşmeye İstanbul Milletvekili Hakan Şükür'ün de katıldığı öğrenildi.

Büyük baskı

Takımın başına deneyimli bir isim geçirmeyi isteyen Başkan Erdal Taşkın, Yılmaz Vural ile görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Sakaryaspor'un ligde zor bir durumda olduğunu göz önünde bulunduran Vural'ın gelen teklife nasıl cevap vereceği merakla bekleniyor. Özellikle İstanbul'da yaşayan Sakaryalıların büyük baskısıyla karşı karşıya olan Vural'ın bugün net kararını vereceği öğrenildi.

Beğenmemişti

Süper Lig başta olmak üzere Türk futbolunda sayısız takımda hocalık yapan Yılmaz Vural ismi taraftarları da oldukça heyecanlandırdı. Sakaryaspor'un Akhisar Belediyespor'la oynadığı maçı da tribünden takip eden Vural'ın karşılaşma sonrasında yakın çevresine takımın kötü futbol oynadığını söylediği öğrenildi.

Kaynak:Yenihaber

banner220
Yorumlar (0)