banner212

banner211

Yılmaz Vural: Oyuncularımı Kutluyorum

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan, Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, maçı kaybettik ama genç oyucuları kazandıklarını vurgulayarak, "Sakaryaspor'un kendi bünyesinden oyuncuları A Takıma yükseltmesi bizim için kazanımdır.

Sakaryaspor 25.03.2012, 16:20
Yılmaz Vural: Oyuncularımı Kutluyorum
banner218
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan, Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, maçı kaybettik ama genç oyucuları kazandıklarını vurgulayarak, "Sakaryaspor'un kendi bünyesinden oyuncuları A Takıma yükseltmesi bizim için kazanımdır. Güzel bir maç oldu. Çocuklarım son derece iyi mücadele etti. Ben kaybetmelerine rağmen oyuncularımı verdikleri mücadeleden ötürü tebrik ediyorum. Bu gençleri böyle kazanmaya devam edersek, Sakaryaspor kendi geleceğini kurtaracak bir duruma gelebilir. Aldıklarıgalibiyetten ötürü Göztepe takımını da kutluyorum" ifadelerini kullandı.

 
Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Göztepe Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçtan önce oyuncularından ayaklarının yere sağlam basmasını istediğini ifade ederek, "Sakaryaspor formasını giyen her oyuncu bu sahada Sakaryaspor'un şerefi için mücadele ediyor. Bu çok önemliydi. Evet sahada genç bir takım vardı ama çok mücadele eden bir genç takıma karşı oynadık. Onlar bizden daha fazla istekliydi bu da bizim bütün planlarımızı bozdu. Belki maçın başında bir gol pozisyonuna giripbunu değerlendirebilsek çok daha farklı bir durum ortaya çıkabilirdi. Ben aldığımız üç puanı çok değerli görüyorum. Kendi adımıza mutluyuz. Sakaryasporlu genç arkadaşlarımı da gösterdikleri mücadeleden ötürü tebrik ediyor, Sakaryaspor'un daha iyi yerlere gelmesini temenni ediyorum" dedi.

 
Göztepeli oyuncu Ali Kuçik, sahada takım halinde iyi mücadele ettiklerini dile getirerek, "İki haftadır kazanıyorduk ve bu haftada kazanmak istiyorduk. Kendimize bir hedef koyduk. Bu hedefe adım adım ilerliyoruz. Bu galibiyeti bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza armağan ediyoruz. Biz bir aileyiz ve hep beraber iyi yerlere geleceğiz" şeklinde konuştu.
Takımının galibiyet golünü atan Halil ise golü kendisinin atmasından dolayı sevinçli olduğunu ifade ederek, "Yukarısı için kazanmamız gereken bir maçtı. Hedefimiz ilk altıya girmekti. Bunu başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Yorumlar (0)