banner212

banner211

Yılmaz Vural;Belediyenin Kulübü alması lazım

Bank Asya 1nci Liginden düşmesine kesin gözüyle bakılan Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Rüstemler'de haftalık basın toplantısı yapıyor.

Sakaryaspor 27.03.2012, 11:18
Yılmaz Vural;Belediyenin Kulübü alması lazım
banner218
Bank Asya 1nci Liginden düşmesine kesin gözüyle bakılan Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural Rüstemler'de haftalık basın toplantısı yapıyor..

internet Televizyonu medyabar.tv'den canlı olarak yayınlanan olan basın toplantısında Yılmaz Vural'ın Göztepe maçı ve önümüzdeki hafta Pazartesi günü İzmir'de oynanacak olan Karşıyaka maçıyla ilgili olarak değerlendirme yapıyor..


Vural Göztepe maçıyla birlikte ligde kalma umudumuzun daha da azaldığını söyledi.
Önümüzdeki sezon öncesinde 10 futbolcunun sözleşmesinin biteceğini belirten Vural, gençlere ağırlık vererek önümüzdki senelere yatırım yapılması gerektiğini söyledi.

Vural bununla ilgili Vali Büyük ve Belediye Başkanları ile toplantı yapmak istediğini söyledi..
Fİ-YAPI ile de tekrar görüşüleceğini ifade eden Vural, önümüzdeki sene için kaynak aramaya çalıştıklarını söyledi.

Takım direniyor, direncini yitirmiş değil..

Yönetimin 1 Mayısta yapılacak kongreye kadar görevde kalacağını düşünüyorum

Altyapı antrenörleri ile de görüştüm. 4-5 isim verdiler. Onları da profesyonel yapabiliriz.

Büyükşehir Belediyesinin eskisi gibi takımı bünyesine alması en mantıklısı.
Eskisi gibi olması lazım..

Eğer bunu kabul etmezlerse Fikret İnan Beyin veya başka alternatiflerin kulübü alması gerekir.

Bunlardan başka bir alternatif düşünemiyorum..

Kendileriyle bunları tekrar konuşacağım. Çünkü bu şehrin sosyal sorunu..

Burada olmamım tek sebebi memleket sevgisidir. Takım küme düşecekse de teslimiyetle olmayacak..

Seneye yönetim değişse bile Fİ-YAPI ile anlaşmaların yapılavileceğini düşünüyoru. Sevgili Hakan'ın ve Şansal ağabeyin arkadaşı olması sebebiyle. Beraber gittik görüştük ancak ben buraya geldikten sonra ne olduysa görüşmeler bitti. İrtibatımız kesildi. Hakan ve Şansal ağabey de ilgilenmiyor. Sanırım onlar da sonuçları görünce geri çekiliyor. Ancak böyle olmamalı...

Kulüpte hiç imkan yok. Maçın hasılatı 17 Bin TL. Dünyada benim gibi örneği olan bir durum yoktur herhalde. Buraya geldiğim şartlar belli, açık açık konuşuyorum. Ben işi yaptırma boyutundayım.

Bugün İstanbul'da Fİ-YAPI ile tekrar görüşülecekti. Erdal beyle Sermet bey gelecekti ancak olmadı. Söz verdiğim için toplantıya geldim. Birazdan gidiyoruz derlerse yine İstanbul'a gidebiliriz. Gelecek sezon için vereceği 50 bin tl için konuşacaktık. En azından 3 tane daha ev alabilirsek futbolculara alacağımızı karşılarız.

Sakaryaspor en büyük yanlışını Belediyeden ayrılmakla yapmış.Resmi kuruluşun bünyesinden ayrılmamalıydı.Sayın Zeki Toçoğlu'nu çok seviyorum. İyi anlaşıyoruz. Yardımcı oluyor tesislerle ilgili. Gel beraber yanalım dedi ben gelirken..

 

banner220
Yorumlar (0)