banner212

banner211

Yılmaz Vurall, ''Kurtulacağımıza İnancım Tam''

Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise maç sonrası yapılan basın toplantısında; ‘'Kazanmak için sahada elinden geleni sahaya koydu.

Sakaryaspor 26.02.2012, 20:23
Yılmaz Vurall, ''Kurtulacağımıza İnancım Tam''
banner218
Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise maç sonrası yapılan basın toplantısında; ‘'Kazanmak için sahada elinden geleni sahaya koydu.Rakibe 5 pozisyon verdik. Sakaryaspor ise 10 üzerinde pozisyona girdik fakat sonuca gitmekte sıkıntı yaşadık.Oyuncularımı mücadelerinden dolayı tebrik ediyorum.

 

9 Günde tanıdığım bir takım için sahadaki umudumu koruyorum.Bugünden sonra Kartalspor maçı bizim için daha da önem kazandı.Tribünleri daha dolu görmek isterdim Sakaryalı olmak fedakarlık ister.Bu takımın her şeye rağmen desteğe ihtiyacı var.Ben Yılmaz Vural olarak ben bu takımın içinde bulunduğu durumdan kurtulacağına inanıyorum'' dedi

 

 

Bünyamin Süral ‘'Kazanabilirdik''

 

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Bünyamin Süral, karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada,''Sahaya kazanmak için geldik, Sakaryaspor durumundan dolayı zor bir maç olacağını biliyorduk.İki takımda sahadan galip ayrılabilirdi.15 dakika gördüğümüz  kırmızı kart oyun düzenimizi bozdu.

 

Mecburi değişiklikler belimizi büktü ama hakemin verdiği kararlar bütün bunlardan daha fazla etkili oldu oyunumuza.Bu şartlarda 10 kişi ile 80 dakika mücadele edip 1 puan aldığımız için futbolcularımı tebrik ediyorum'' dedi

banner220
Yorumlar (0)