banner212

banner211

Yılmaz Vural;Zeki Başkan varsa bende varım...

Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural karşılaşma sonrası yaptığı basın toplantısında oyuncularını tebrik ettiğini belirterek, bizim ne şartlar ile mücadele ettiğimizi herkes görüyor.

Sakaryaspor 08.04.2012, 19:41
Yılmaz Vural;Zeki Başkan varsa bende varım...
banner218
Sakaryaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural karşılaşma sonrası yaptığı basın toplantısında oyuncularını tebrik ettiğini belirterek, bizim ne şartlar ile mücadele ettiğimizi herkes görüyor. Sezon sonu Zeki Toçoğlu ben varım diyorsa bur dan söz veriyorum bende varım dedi.Karşılaşma sonrası Basın toplantısında Sakaryasporlu futbolcular duygularını anlattı.

Muharrem ,: maça çok iyi başladık fakat iyi oynarken basit hatalardan dolayı basit goller yedik. Ligin en genç takımıyız bu basit hataları yapmasaydık sahadan 3 puan ile ayrılabilirdik. Devre arasında hocamızın bize en ufak bir şüphesi olmadı ikinci yarıda bu güveni ortaya koyduk.

Kerem Eryılmaz; uzun bir aradan sonra ilk defadan karşılaşmaya iyi başladık basit bir hatadan gol yedik ama umudumuzu kaybetmedik. Uzun bir  aradan sonra forma şansı bulmak ve yeniden Sakaryaspor adına gol atmak beni çok mutlu etti. Bugün stada bile herkes  kendi arabası ile gelmek zorunda kaldı içinde bulunduğumuz durumun özeti bu sanırım.

 

banner220
Yorumlar (0)