banner212

banner211

Yönetim bizi kandırıyor mu ?

Yönetim aylar önce "Futbolcuların sezon sonuna kadar alacaklarını ödedik" dedi.

Sakaryaspor 06.04.2012, 14:30
Yönetim bizi kandırıyor mu ?
banner218
Yönetim aylar önce "Futbolcuların sezon sonuna kadar alacaklarını ödedik" dedi. Fakat Yılmaz Vural'dan ise tam tersi açıklamalar geliyor.

Çelişkili açıklamalar

Sakaryaspor'da yönetimden yapılan açıklamalar ile Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın yaptığı açıklamalar birbirini tutmuyor. Erdal Taşkın ve ekibi aylar önce futbolculara tüm ödemelerin yapıldığını duyurarak takıma borcun kalmadığını söylemişti. Ancak teknik patron Yılmaz Vural'ın ise çalışanların ve futbolcuların maddi sıkıntılar çektiğini dile getirmesi kafaları karıştırdı. Erdal Taşkın yönetiminin özellikle maddi konularda sürekli çelişkili açıklamalar yapması dikkat çekiyor.

 

Ortada ev yok!

 

Edinilen bilgilere göre takımın büyük çoğunluğuna ikinci yarıda ödenmesi gereken paralar ödenmedi. Devre arası kampında Levent Demiray, Harun Avgın ve İlkay Demir'e söz verilen konutlardan ise ses seda yok. Yönetim bu konuda sürekli topu taca atmaya devam ediyor. Takımın büyük çoğunluğunun alacağı olmasına rağmen yönetim tarafından "Kimsenin alacağı yok" açıklamalarına anlam verilemiyor. Mali genel kurul yapaktan da kaçan yönetimden camia kulübün gelir-gider bilânçosunu merak ediyor.

Yorumlar (0)