banner212

banner211

Yönetim İç Transferde Tıkandı

İç transferin çıkmaza girdiği Sakaryaspor'da işler iyi gitmiyor.

Sakaryaspor 01.06.2012, 13:13
Yönetim İç Transferde Tıkandı
banner218
İç transferin çıkmaza girdiği Sakaryaspor'da işler iyi gitmiyor. 7 futbolcunun sözleşmesi sona ererken, takımın kilit isimleri yeni sezon öncesinde ikna edilemiyor. Anlaşamama noktasındaki en büyük sorun ise para

7 oyuncu serbest

Sakaryaspor'da transfer komitesi yeni sezon öncesinde iç transferde istediği sonuçları alamıyor. Yeşil-Siyahlı ekibimizde dün itibariyle Salih, Berat, Şaban, Görkem, Cüneyt, İlkay ve Mesut'un sözleşmeleri sona erdi. Salih, Berat, Şaban ve Görkem takımdan kesin ayrılırken İlkay, Mesut ve Cüneyt'le görüşmeler devam ediyor. Bu 3 oyuncuyla şuana kadar yapılan görüşmelerden olumlu sonuç alınamadı.

Sorun para

Transfer komitesi Hakan, Çağlar, Kerem, Bünyamin ve Metekan dışında görüştüğü hiçbir futbolcuyla uzlaşmaya varamadı. Maddi yönden futbolcuların talebini karşılayamayan yönetim iyice tıkanmış durumda. İlk tur görüşmelerinden istediği sonucu alamayan yönetimin bundan sonraki görüşmelerde hangi futbolcuları takımda tutmayı başaracağı merak ediliyor. Ayrıca Onur, Gazanfer, Harun ve Gökhan alacakları nedeniyle federasyona başvururken tecrübeli oyuncu Gökhan'a 6 Haziran'a kadar para ödenmezse tek taraflı feshetme hakkını eline geçirecek.

YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)