banner212

banner211

Yönetim İlkay Demir'i de tutmayı beceremedi

Sakaryaspor yönetiminin iç transfer görüşmelerinde geçmiş dönem alacaklarına yönelik tutumu yüzünden Gökhan Kök'ün ardından İlkay Demir ilede ipler koptu.

Sakaryaspor 02.06.2012, 13:41
Yönetim İlkay Demir'i de tutmayı beceremedi
banner218
Sakaryaspor yönetiminin iç transfer görüşmelerinde geçmiş dönem alacaklarına yönelik tutumu yüzünden Gökhan Kök'ün ardından İlkay Demir ilede ipler koptu.Sakaryaspor kulübünden resmi açıklama da ise geçmiş dönem alacaklarının ödenememesi yüzünden oyuncularla anlaşma sağlanamadığına yer verildi.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

Transfer sürecinde yaşanan gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Transfer Komitemiz sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona erecek futbolcularımızla masaya oturup anlaşma zemini aramıştır. İlk tur görüşmelerinde futbolcularımızın görüşleri ve istekleri dinlenmiştir. Bu görüşmeler doğrultusunda futbolcularımız Gökhan Kök ve İlkay Demir geçmiş dönemden kalan bütün alacakları ödenmeden yeni sezon transfer görüşmelerine başlamayacaklarını ifade etmişlerdir.

Gökhan Kök ‘e 177.500 TL,İlkay Demir'e de 154.231 TL geçmiş dönemden kalan sözleşme borçları vardır.Her iki futbolcumuza da yeni sezon için anlaşma teklif edilmiş ve bu anlaşmadaki peşinatların yüzde otuzunun nakit olarak ödeneceği ifade edilmiştir.Futbolcularımızın alacaklarının da yine sözleşmede yer alacağı ifade edilmiştir.

Ancak her iki futbolumuzda geçmiş dönem alacaklarını almadan yeni sezon için görüşme yapmayacaklarını ifade etmişlerdir. Bu durumda ortaya 331.000 TL gibi bir rakam çıkmaktadır. Bu şartlar altında anlaşma zemini oluşamamıştır. Saygılarımızla.

Sakaryaspor Yönetim Kurulu

banner220
Yorumlar (0)