Sakaryaspor Yönetimi Ömer Bektaş ile Levenet Demiray arasında yaşanan olay için kararını verdi." />

banner212

banner211

Yönetim Levent Demiray'a para cezası verdi

Sakaryaspor Yönetimi Ömer Bektaş ile Levenet Demiray arasında yaşanan olay için kararını verdi.

Sakaryaspor 20.09.2012, 15:19
Yönetim Levent Demiray'a para cezası verdi
banner218

Sakaryaspor Yönetimi Ömer Bektaş ile Levenet Demiray arasında yaşanan olay için kararını verdi. Levent'e para cezası verilirken Bektaş'ın kadro dışı bırakılması isteği kabul edilmedi.

Fikir ayrılığı Sakaryaspor'da saha içi ve saha dışında yaşanan sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş ile Levent Demiray arasında yaşanan gerginlik masaya yatırıldı. Yaklaşık 1 ay önce yaşanan olay için kaptan Levent'e verilecek ceza konusunda fikir ayrılığı yaşandı. Bu gelişmelerin ardından toplantıdan ayrılan ilk isim Ömer Bektaş oldu.

Para cezası

Yönetim tarafından bu konuyla ilgili açıklama yapılmadı. Ancak toplantıda Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş'ın Levent için para cezası artı kadro dışı bırakılmasını istediği öğrenildi. Bektaş'ın bu isteği yönetim kurulu tarafından kabul edilmedi. Yönetim kurulunun Levent'e 10 bin TL para cezası verilmesi yönünde karar aldığı ve kararının futbolcuya bugün tebliğ edileceği gelen haberler arasında.

Bektaş moralsiz

Son dönemde en çok eleştirilen yöneticilerin başında gelen Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş dün sabah yapılan Valilik ziyareti ve akşam idmanı ziyaretlerine katılmaması da dikkatlerden kaçmadı. Bektaş, işlerinin yoğunluğu nedeniyle ziyaretlere katılmadığını ifade etse de bazı yöneticilerle sorun yaşaması nedeniyle geride durduğu gözlendi.

 

Kaynak:YeniHaber

Yorumlar (0)