Sakaryaspor'da büyük kriz var." />

banner212

banner211

Yönetim Murat Bölükbaşını gönderiyor !

Sakaryaspor'da büyük kriz var.

Sakaryaspor 03.10.2012, 13:32
Yönetim Murat Bölükbaşını gönderiyor !
banner218

Sakaryaspor'da büyük kriz var. Yönetim 300 bin TL'lik tazminatı bulunan Murat Bölükbaşı'yı gönderemediği için farklı yollar deneyerek istifa için bastırıyor.Sakaryaspor'da, Tepecik maçı sonrası büyük bir kriz patlak vermiş durumda. Lig'de 1 puanla dibe çakılmış durumda olan Sakaryaspor'da yönetim ile Teknik Direktör Murat Bölükbaşı arasında yaşanan soğuk savaş "Bu kadarına da pes" dedirtiyor. Yaşanan olumsuz gelişmelerin nasıl sonuçlanacağı ise merakla bekleniyor. İstifaya zorlanıyor Başkan Vedat Yaşlıca ve kurmayları Tepecik maçı sonrasında teknik heyeti gözden çıkardı. Hocanın oynattığı futbolu, yaptığı kadro seçimlerini artık yüksek sesle eleştirmeye başlayan Başkan Vedat Yaşlıca ve ekibi Bölükbaşı'nı göndermek için farklı planlar yapıyor.


Yönetim tarafından gönderilmesi halinde sözleşmesinde 300 bin TL'lik tazminat bulunan Murat Bölükbaşı'yı yönetim şuan gönderemiyor. Bu sebeple yapılan açıklamalar ve farklı kişilerin devreye sokulmasıyla Bölükbaşı istifaya zorlanıyor. Yönetimin Murat Bölükbaşı ile masaya oturup uzlaşma yolunu denememesi ise dikkat çekiyor. Gönderilmeyi bekliyor Teknik Direktör Murat Bölükbaşı ise tüm bu akıl oyunlarına karşılık aynı şekilde cevap vermeye çalışıyor. Yaşanan gelişmeleri görmezden gelen Bölükbaşı istenilmediğini bildiği halde kenara çekilmeyerek "Beni yönetim göndersin" yolunu izliyor. 4 maçta 1 puan toplayan Murat Bölükbaşı kendisinin ve takımının doğru yolda olduğunu savunarak yapılan eleştirileri kabul etmiyor. Öte yandan 2 yıl önce Sakaryaspor'u çalıştıran Murat Bölükbaşı 9 hafta sonunda yönetim tarafından gönderilmişti. Bölükbaşı'nın o dönemden alacağı nedeniyle federasyonda dosyası bulunuyor.

 

Kaynak:YENİHABER

Yorumlar (1)
mahir özdemir 10 yıl önce
hani sayın bölükbaşı üç maç üst üste kaybederse kendiliğinden gidecekti 300binliralık işmi yaptıda para bekliyor yönetimde tazminat maddesini koymasa olmuyor sanki bulunmayan hint kumaşı