banner212

banner211

Yönetim resmen açıkladı BIRAKIYORUZ !

Sakaryaspor yönetim kurulu yayınladığı basın bildirisi ile görevi bırakma kararlarını resmen açıkladı.

Sakaryaspor 31.12.2013, 16:08 13.02.2014, 12:50 UTKU KAYNAR
Yönetim resmen açıkladı BIRAKIYORUZ !
banner218

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın'nın Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptığı görüşmenin hemen ardından bir basın bildirisi yayınlandı.

Sakaryaspor yönetim kurulu yayınladığı basın bildirisi ile görevi bırakma kararlarını resmen açıkladı.

İŞTE O BİLDİRİ


11 Temmuz 2013 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul ile göreve geldiğimizde, Sakaryaspor Kulübü’nün içerisinde  bulunduğu tüm olumsuz koşulların farkında idik. Bu bilinçle göreve talip olduk.

Görevi üstlenirken bu şehrin siyasetçileri ve iş adamları ile birlikte ortak hareket etmek kanaatini taşıyorduk. Bu anlamda destek içeren açıklamalarda geldi. Bugün gelinen nokta itibari ile şartların daha da ağırlaştığını görmekteyiz. Yeni açılan iflas davaları ile yükümüz oldukça ağırlaştı ve bu yükü yönetim kurulu olarak kaldırmamız imkansızlaştı.

Bundan dolayıdır ki; son yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısında, Genel Kurula gitme fikri belirdi.

Türk –İş  Genel Başkanı Ergün Atalay’ın ricası üzerine bir müddet bekleme kararı alındı. Bu süre zarfında meydana gelen yükü şehrin tüm unsurları ile taşıma talebi belirginleşmesi halinde, göreve devam edeceğimizi, aksi halde Genel Kurula gitme kararlılığında olduğumuzu tüm kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

 

 

KAMP PROĞRAMI

 

01 Ocak 2014 Saat, 12:00’de Rüstemler Tesisleri’nde toplanarak kara yolu ile Antalya Belek Arcadia  Oteli’ne giriş yapılacak ve 12 gün sürecek olan kamp programı başlayacaktır.

 

 

 Basın Sözcüsü

 Ergün ÖZKAN
Yorumlar (0)