banner212

banner211

Yönetim Sözün de durmayınca Muharrem imza atmadı

11 Haziran Pazartesi

Resmi siteden, ‘Muharrem ile anlaşma sağlandı' açıklaması yapıldı

12 Haziran Salı

Muharrem Efe'nin imza töreni için tüm medya kulübe davet edildi.

Sakaryaspor 13.06.2012, 11:45
Yönetim Sözün de durmayınca Muharrem imza atmadı
banner218
11 Haziran Pazartesi

Resmi siteden, ‘Muharrem ile anlaşma sağlandı' açıklaması yapıldı

12 Haziran Salı

Muharrem Efe'nin imza töreni için tüm medya kulübe davet edildi.

12 Haziran saat 18.07

Tam medya odaya girecekken, Muharrem imza atmadan kulübü terk etti
BİR YIL DAHA VAR

 
Uzun aradan sonra Transfer Komitesi'nin, iç transferde bir oyuncuyla daha anlaşma sağladığı 11 Haziran pazartesi günü akşam saatlerinde Sakaryaspor Kulübü'nün resmi internet sitesinden duyuruldu. Ofansa yönelik orta saha ve forvet arkası orta saha ve zaman zaman ön libero olarak görev yapan Muharrem Efe'nin sözleşmesi 2013'te bitiyor olmasına rağmen sözleşmesinde iyileştirme yapılması için görüşme yapılmış ve iki tarafın anlaştığı siteden duyurulmuştu.

 
MEDYAYA DAVET

 
Anlaşma sağlandığı haberinin ertesi günü yani 12 Haziran Salı günü Sakaryaspor basın departmanı medyayı, imza töreni için kulübe davet ettiğinde saatler 16.30'u gösteriyordu. 17.00'deki imza töreni için kulübe giden medya mensupları, bir taraftan Başkan Vedat Yaşlıca ile sohbet ederken, bir taraftan da görüntü almak için toplantı odasından haber bekliyordu. Tam bu esnada Muharrem Efe sinirli bir şekilde odadan çıkıp kulübü terk etti.

 
İŞTE BİLGİLER

 
Bizim Sakarya'nın ulaştığı bilgilere göre, bazı kulüplerin istediği Muharrem Efe'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2013'te doluyor. Yönetim, Muharrem'i hatırı sayılır paraya satmak için mukavelesini uzatmak amacıyla kulübe davet etti. Taraflar, peşinat ve tüm rakamda anlaştı.

 
Dün imza öncesi peşinat önce yüzde 25 aşağı çekildi, ardından da anlaşmaya varılan peşinatın yüzde 15'i peşin kalanına çek verilince Muharrem Kulübü terk etti.

 
300 BİN LİRA

 
İçeride 100 milyar liraya yakın alacağı bulunan Muharrem Efe yönetime, 300 bin lira üzerine verip bonservisini almayı da önerdi ancak kabul edilmedi. Muharrem Efe, bir yıl daha Sakaryaspor'da oynarsa 31 Aralık 2013'te serbest kalacak. 1990 doğumlu olan Muharrem Efe, 31 Mayıs 2013 tarihinde 23 yaşını da dolduracağı için bir başka kulübe imza attığı taktirde Sakaryaspor yetiştiricilik parası da kazanamayacak.


kaynak: BİZİMsAKARYA GAZETESİ

banner220
Yorumlar (0)