Yönetim takıma ödeme yapacak

Yeşil Siyahlı yönetim futbolculara maç başı ödemesi yapmak için kendi arasında para toplayacak

Sakaryaspor 04.01.2019, 15:44 SporExpres
Yönetim takıma ödeme yapacak

Sakaryaspor yönetimi transfer yasağı sorunu bir yana bırakıp mevcut kadroya ödeme yapabilmek için kolları sıvadı. Yeşil Siyahlı yönetimin kamp bitene kadar futbolculara 500 Bin TL civarında bir ödeme yapmak için kendi arasında para toplamaya çalışıyor.

İlk devreyi lider bitirerek önemli bir başarı elde eden Sakaryaspor’da futbolcuların yaklaşık 1,5 Milyon TL’yi bulan maç başı ödemeleri için yönetim kolları sıvadı. Sponsorluk ve reklam görüşmelerinden eli boş dönen Sakaryaspor yönetimi yemek organizasyonundan da ses çıkmayınca mevcut kadroya verilen sözleri yerine getirebilmek için kaynak yaratmaya çalışıyor.

Sakaryaspor Başkan Vekili Cumhur Genç, yaptıkları girişimlerden bir türlü olumlu dönüş alamadıklarını belirterek yönetim olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Genç; ‘’ Sezon başında kurduğumuz kadro üzerine düşeni yaptı ve 30 Milyon aşan bütçesine rağmen Samsunspor’u geride bırakarak zirveye yerleşti. Bizde onlara verdiğimiz sözleri büyük ölçüde yerine getirdik. Şuan bir tek maç başı borcumuz var. Şehirden beklediğimiz desteği bulmadık bizde yönetim olarak kendi aramızda son bir çapa göstererek en azından kamp bitene kadar bir ödeme çıkarmaya çalışıyoruz ’’dedi

Yorumlar (0)