banner212

banner211

Yönetimden Yasak Operasyonu

Yönetim, Ligde ikinci yarının başlamasına sadece 2 gün kala transfer yasağını kaldırmak için yoğun mesai harcıyor. Alişen Kandil dosyası bugün çözülürse transfer yasağı kısa sürede kalkacak.

Sakaryaspor 25.01.2021, 10:20 25.01.2021, 10:24 UTKU KAYNAR
Yönetimden Yasak Operasyonu
banner218

Sakaryaspor’da yönetim bugün transfer yasağını çözmek için Türkiye Futbol Federasyonu nezdinde hamlelerde bulunacak. Yeşil Siyahlılarda başta Alişen Kandil dosyası olmak üzere Şaban Yıldırım ve Serkan Odabaşoğlu dosyalarının çözümü için bugün girişim yapılacak.

ZAMAN KISITLI

Ligin ikinci yarısının başlamasına kısa bir süre kala transfer yasağı ile boğuşan Sakaryaspor’da geçtiğimiz hafta gündeme bomba gibi düşen 3 dosya ile rakam 4 Milyon’a ulaştı. Teknik direktör Serdar Bozkurt’un raporu doğrultusunda 4-5 önemli takviye yapmak isteyen yönetim 3 Şubat’ta oynanacak olan Eyüpspor maçına transferleri yetiştirmek istiyor.

ALİŞEN’E İTİRAZ

2006 Yılında Sakaryaspor’da oynadığı sırada Rüstemler Tesisleri’nde kendisini ziyarete gelen tanıdıkları arasında çıkan kavgada yaralanan Alişen Kandil’in Sakaryaspor alehine açtığı davada yeşil siyahlılar 1 Milyon 500 Bin tazminata mahkum olmuştu. Cevat Ekşi başkanlığında yönetim bu dosyaya bugün itiraz ederek transfer engel dosyalar arasından çıkartılmasını talep edecek.

SERKAN’A ÖTELEME

Geçtiğimiz sezon takımdan 240 Bin TL alacağı olmasına rağmen  takımdan ayrılırken 200 Bin TL bonservis getiren Serkan Odabaşoğlu’nun dosyasının transfer yasağına engel olmaması bekleniyor. Bu dosya için Tahkim Kuruluna başvuracak olan yeşil siyahlılar red gelse dahi bu süreçte diğer dosyaları çözmesi halinde transfer yapabilecek.

5 MİLYON LAZIM

Sakaryaspor’da Alişen Kandil, Şaban Yıldırım ve Serkan Odabaşoğlu dosyalarından olumlu sonuç alınamaması durumunda transferi açmak için ve en az 4-5 oyuncu almak için 5 Milyon TL kaynağa ihtiyaç duyacak. Yönetim bu 3 dosyanın çözülmesi halinde kendi arasında toplayacağı para ile transfer yasağını Çarşamba gününe kadar çözmeyi hedefliyor.

Yorumlar (2)
Tatamga 2 yıl önce
Ne oldu cumhur genc parada sorun yok diyordun hadi sende çıkar para Ugur akkuş aday oldu sonra sende oldun hadi adam çekildi oradan atıp tutuyordun hadi bakayım
Can545 2 yıl önce
Yazık, koskoca Sakaryasporun düştüğü duruma bak, herkes kafasına göre takılıyor. yok böyle bir şey, radikal kararlar alınmalı, Sakaryalı birçok futbolcu başka takımlara
kaçıyor.