banner212

banner211

Yönetimin sözcüsü Yılmaz Vural

Sakaryaspor'da şuan ki kötü tablonun baş mimarı olan Erdal Taşkın ve ekibi kabuğuna çekilmiş durumda.

Sakaryaspor 23.03.2012, 10:29
Yönetimin sözcüsü Yılmaz Vural
banner218
Sakaryaspor'da şuan ki kötü tablonun baş mimarı olan Erdal Taşkın ve ekibi kabuğuna çekilmiş durumda. Kötü bir süreç yaşayan Sakaryaspor'da her konuya Teknik Direktör Yılmaz Vural açıklık getiriyor.

Açıklama yok Sakaryaspor'da göreve geldiği günden buyana verdiği sözlerin büyük bölümünü tutamayan Erdal Taşkın ve ekibi tamamen kabuğuna çekilmiş durumda. Şuan elde edilen başarısızlığın en büyük mimarı olan Başkan Erdal Taşkın'dan mali konularda beklenen açıklama bir türlü yapılmıyor. Özellikle altın koltuk satışlarından elde edilen gelir başta olmak üzere görev sürelerindeki gelir-gider tablosu kamuoyu tarafından merak ediliyor.

Sözcü Vural

Ortadaki başarısızlık nedeniyle basın mensuplarının karşısına çıkmamaya gayret gösteren Taşkın ve ekibinin sözcülüğünü ise Teknik Direktör Yılmaz Vural yapıyor. Geçtiğimiz hafta yönetimin mali konulara açıklık getireceğini duyuran Vural önceki günkü toplantıda ise yönetimin bu kararından vazgeçtiğini söyledi. Yönetimin şuana kadar 1.8 Milyon TL para harcadığını belirten Vural, 54 altın koltuk satışı yapıldığını söyledi. Yönetimin neden mali konulara açıklık getirmediği sorusuna ise Vural, "Kendileri kulüplerin hesap verme yerinin genel kurul olduğunu söylediler. Gereken açıklamaya kongre yapacaklardır" cevabını verdi.

YeniHaber

Yorumlar (0)