banner212

banner211

YÖNETİMLERİN DEĞİL TARAFTARIN YANINDAYIM

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor’un başarısızlığının kabul edilemez olduğunu söyledi

Sakaryaspor 16.10.2019, 14:16 UTKU KAYNAR
YÖNETİMLERİN DEĞİL TARAFTARIN YANINDAYIM
banner218

Sakaryaspor yönetimi ile önceki gün bir görüşme gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kamu oyunda yaratılan algının tersine taraftarın yanında olduğunu açıkladı.

SONUÇLAR BENİDE ÜZÜYOR

Üst üste gelen kötü sonuçların ardından istifanın eşiğine gelen İbrahim Nalbant başkanlığındaki Sakaryaspor yönetimi önceki gün Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin ardından kamuoyunda oluşan ‘’Ekrem Yüce devam edin’’ dedi algısı sonrası görüşlerini açıklayan başkan Yüce alınan kötü sonuçların tıpkı taraftarı olduğu gibi kendisini de mutsuz ettiğini belirtti.

TARAFTARIN YANINDAYIM

Bazı internet sitelerinde çıkan haberlere tepki gösteren Ekrem Yüce, “Bu işin devam etmesini benim istediğim yönünde haberler çıkıyor. Ben yönetimin değil taraftarın yanındayım. Sakaryaspor’a sahip çıkacak kimselerin bu göreve talip olması gerekiyor. Sakaryaspor’un başarısızlığı bir belediye başkanından çok bu takımın bir taraftarı olarak beni de üzüyor” dedi.

İSTİFA YOLU GÖRÜNDÜ

Yeşil Siyahlı taraftarların çağrısına kulak veren Ekrem Yüce’nin bu açıklamalarının ardından Sakaryaspor yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor. Yönetimin bu hafta sonu oynanacak olan Etimesgut Belediyespor karşılaşmasına kadar olağanüstü genel kurul kararı almasına kesin gözü ile bakılıyor.

banner220
Yorumlar (1)
Adalı 3 yıl önce
Aman sen kimsenin yanında olma iş bilmez başkan çıktın u dönüşler çok iyi maşallh