banner212

banner211

YÜCE'DE GENÇ'E TAM DESTEK

Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Blediye Başkanı Ekrem Yüce’den maddi ve manevi tam destek alan Cumhur Genç’in bu nedenle adaylığını açıkladığı öğrenildi.

Sakaryaspor 17.11.2020, 13:29 17.11.2020, 13:31 UTKU KAYNAR
YÜCE'DE GENÇ'E TAM DESTEK
banner218


Sakaryaspor’da alınan kongre kararının ardından Cumhur Genç başkanlığa adaylığını açıkladı. Geçen sene İbrahim Nalbant’tan sonra yeşil-siyahlı kulübe başkan olan Genç, sezon sonunda görevi bırakmıştı. Genç, ekonomik olarak Sakaryaspor’u yönetme gücüne sahip olmadığı için son konggreye olmamıştı.

Cumhur Genç 3 aylık aranın ardından yeniden Sakaryaspor’u yönetmeye talip oldu. Edinilen bilgilere göre Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den maddi ve manevi tam destek alan Cumhur Genç’in bu nedenle adaylığını açıkladığı öğrenildi. Başkan Ekrem Yüce’nin sezon başında Cevat Ekşi’ye verdiği destek gibi Cumhur Genç’e de destek olacağı gelen haberler arasında. 

Başkan adayı Cumhur Genç’in yönetiminde büyük değişim olması beklenmiyor. Geçen sezon maddi açıdan büyük zorluk çeken Cumhur Genç şehirden beklediği desteği tam anlamıyla görememişti. Sezon sonunda ise Cumhur Genç başkanlığındaki Sakaryaspor, 1.Lig hedefine ulaşamamıştı.
 

Yorumlar (10)
Recko 2 yıl önce
sende istifanı hazırla ekrem başkan nasılsa iki ay sonra kaçar cumhur genç
Recko 2 yıl önce
çok yazık çok
Recko 2 yıl önce
yazıklar olsun yine başladı entrikalar
Semih Guler 2 yıl önce
İnatla Uğur Akkuş başkan olmaması için cabaliyorsunuz,kiralık başkan parasız başkan taraftar istemiyor.Nedir bu uğur fobiniz 15 milyon çöp oldu beceriksiz yönetimden yeter.cumhur gelme başkan olma istemiyoruz kiralik
ali ak 2 yıl önce
yazoklar olsun yüce amacın neeee
Sakaryalı 2 yıl önce
Ekrem başkan bırak artık sakarya sporun yakasını yeter ya ne cumhur genci ne sayıklıyon sen zamanı gelinçe sende gideçen Ekrem başkan UGUR AKKUŞ BAŞKAN EKREM YÜCE İSTİFA
Mehmet Gönültaş 2 yıl önce
Çekin şu kirli ellerinizi Sakaryaspor un üzerinden. Sakaryaspor tahmin ettiğinizden çok büyüktür Ekrem senide götürür. Milleti germe artık sen işini yap çöp topla.
Tatanka 2 yıl önce
Euzubillahimineşşeytanirracim Amin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın