banner212

banner211

YÜCE'YE AYIP ETTİLER

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant, Tuzlaspor maçı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Sakaryaspor 22.09.2019, 19:20 UTKU KAYNAR
YÜCE'YE AYIP ETTİLER
banner218

Sakaryaspor kulüp başkanı İbrahim Nalbant, Tuzlaspor maçı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Başkan Nalbant, "Takımımız güçlü rakibine karşı oyunun bir bölümünde bir kişi eksik olmasına rağmen iyi mücadele etti ve zor bir deplasmandan puanla döndü. Bazı pozisyonlarda daha şanslı olsaydık bu maçtan üç puan ile de ayrılabilirdik. Hedefimiz ilk geldiğimiz günden beri şampiyonluktur ve bu yolda sonuna kadar devam edeceğiz" dedi.

TARAFTARA YAKIŞMADI

İstifa seslerine değinen Nalbant, "Taraftarın edep sınırlarını aşmadan her türlü eleştiri ve istifa davetine hakkı vardır. Bu tartışılmaz. Fakat özellikle transferi açma konusunda gece gündüz bizimle olan ve insanüstü emekleri geçen Ekrem Yüce'yi istifaya davet etmek. Taraftara yakışmadı. Ekrem Yüce'ye ayıp ettiler" ifadelerine yer verdi.

CANSİPERANE ÇALIŞTI

Nalbant, “1965’te kurulan takımımızın tarihi boyunca en çok borcun ödenmesinde en büyük katkıyı sayın Ekrem Yüce yaptı. Koskoca Belediye Başkanı işini gücünü bir kenara bırakıp Sakaryaspor’un transfer yasağının açılması için cansiperane çalıştı. Ama bu maçta maalesef kişilerin egosu Sakaryaspor’un önüne geçti” şeklinde konuştu.

KISA SÜREDE NE DEĞİŞTİ?

Nalbant, “Kısa süre önce taraftar grubu Ekrem Yüce’yi ziyaret edip Sakaryaspor’a hizmetleri için teşekkür etmişti. Fakat aradan çok kısa bir süre geçmesinden sonra ziyaret edilip hizmetleri için teşekkür edilen Ekrem Yüce birden kötü adam oldu. Dediğim gibi yönetime her zaman tepkiler olabilir ama Ekrem Yüce’ye olan tepkilere çok üzüldüm" dedi.

BAŞARISIZLIK İSTİYORLAR

Nalbant, “Bazılarının kişisel beklentileri Sakaryaspor menfaatlerinin önüne geçti. El birliği ile bizi yıpratıp Sakaryaspor’un başarısızlığını gözlüyorlar. Şehirde Sakaryaspor’un başarısız olup kaosa sürüklenmesini isteyen bir kitle var. Kaos ve başarısızlıktan nemalanıp kişisel hırslarını gerçekleştirmek istiyorlar” dedi.

KUPA MAÇI ÇAĞRISI

Nalbant, “Perşembe günü Türkiye Kupası müsabakası ile bu sezon ilk defa taraftarımıza kavuşacağız. Taraftarlarımızın her şeyi bir kenara bırakıp 90 dakika takımlarını destekleyeceklerine inanıyorum. Bu dönemde birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. İnşallah Perşembe günü kupada tur atlayıp bugüne kadar yaşadıklarımıza bir çizgi çekip birlik ve beraberlikle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

HERKESİ BEKLİYORUZ

Nalbant sözlerini, "Sakaryaspor'a hizmet etmek isteyen. Sakaryaspor'a katkısı olacağını düşünen herkese kapımız açık.  Pozitif katkı sağlamak isteyen herkesi kulübümüze bekliyoruz" ifadeleriyle noktaladı.

banner220
Yorumlar (2)
Secati 3 yıl önce
Hedef saptırmayın sayın nalbant.ekrem yüceyi kendinize siper etmeyin. istifaya davet edilen Ekrem yüce değil, siz ve yönetiminiz... Az onur ve gurur sahibi şimdiye kadar istifa ederdi. Tarihimizde bu kadar basiretsiz ve iş bilmez bir yönetim ile çaresiz kalmamıştık. Lütfen gidiniz. Az biraz sakaryaspor sevginiz varsa istifa edin
Saf yorumcu 3 yıl önce
Başkan birşey bilmiyor diyenler ayıp ediyor. Bakın, hedef saptırmayı biliyormuş.