banner212

banner211

ZAMAN DARALIYOR !

Sakaryaspor yönetimi transfer yasağını açmak için camiaya verdiği sürenin bitmesine bir haftadan az süre kaldı.

Sakaryaspor 08.08.2019, 14:32 08.08.2019, 14:35 UTKU KAYNAR
ZAMAN DARALIYOR !
banner218

Sakaryaspor yönetimi transfer yasağını açmak için camiaya verdiği sürenin bitmesine bir haftadan az süre kaldı. Yeşil Siyahlı yönetim Cuma gününe kadar transferi açmayı planlıyor fakat ödeme krizinde henüz mesafe kat edilemediği gelen bilgiler arasında.

BAŞKAN AÇIKACAK DİYOR

Transferi en geç 15 Ağustos’ta açacağını belirten Başkan İbrahim Nalbant, dün yaptığı açıklamada bu tarihi daha erkene çekmeye çalıştığını ifade etti. Cuma günü mesai bitimine kadar uğraşacaklarını söyleyen Nalbant her zaman ki gibi kesin konuşmaktan ise kaçındı. Öte yandan takıma katılacak isimler konusunda bugün  bir sürpriz yapabileceğinin sinyallerini verdi.

HOCA TRANSFER BEKLİYOR

Mevcut kadroyu önemli ölçüde tutan Sakaryaspor yönetimi dış transferde ise adeta yerinde sayıyor. Abdülaziz Solmaz, Özgür Kedikli, Furkan Parsak gibi oyuncuları kampa götüren yeşil siyahlılar halen camianın beklentilerini karşılayacak takviyeleri yapamadı. Yaşanan bu belirsizlikten taraftar kadar Teknik Direktör Abdullah Ercan’da rahatsız. Ercan her demecince transferleri biran önce beklediğini dile getiriyor.

TARAFTAR TEPKİLİ

İbrahim Nalbant ve ekibinin göreve geldikten bir hafta sonra transferi açacakları söylemini halen gerçekleştirememiş olmaları nedeni ile yeşil siyahlı taraftarlar özellikle sosyal medya üzerinden tepkilerini dile getiriyorlar. Lige çok az bir süre kalmasına rağmen halen şampiyonluk hedefi doğrultusunda transfer yapılamaması nedeni ile yeşil siyahlıların protesto hazırlığında olduğu iddia ediliyor.

banner220
Yorumlar (0)