banner212

banner211

Zeki Toçoğlu'dan Sakaryaspor idmanına moral ziyareti

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bank Asya'da zor günler geçiren Sakaryaspor'a moral ziyaretinde bulundu.

Sakaryaspor 16.02.2012, 16:57
Zeki Toçoğlu'dan Sakaryaspor idmanına moral ziyareti
banner218
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Bank Asya'da zor günler geçiren Sakaryaspor'a moral ziyaretinde bulundu.
Yönetici ve futbolcularla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, ayrıca yardımcı antrenör Murat Balaban ve Genel Kaptan Yücel Ayvar'dan da takımla ilgili bazı bilgiler aldı. Daha sonra Takım kaptanı Levent Demiray, Selim Çatalbaş ve kaleci Harun Avgın ile bir süre özel olarak görüştü.

Sakaryaspor'un büyük bir camia olduğunu hatırlatan Başkan Toçoğlu, şunları söyledi.

"Biz çok daha büyük zorluklar gördük ve hamdolsun ki bu büyük camia, el birliğiyle, belediye başkanlarıyla, milletvekilleriyle, futbolcularıyla, taraftarlarıyla, halkıyla, Valisiyle, sendikalarıyla, basınıyla ve bu güzel şehrin güzel insanlarıyla bu zorlukların üstesinden gelmeyi bilmiştir. İnşallah çok yakında bugün yaşadığımız zorlukların da üstesinden geleceğiz. Biz size güveniyoruz. Her biriniz bizim için değerlisiniz. Siz bu şehrin insanlarının yüzünün gülmesi, mutluluğu için canınızı dişinize katarak sahada mücadele ediyorsunuz. Sizin iyi niyetinizden şüphe etmiyoruz. Bu şehir sizin emeğinizi karşılıksız bırakmaz. Sizden isteğimiz son ana kadar iyi niyetle mücadele etmeniz ve bu şehrin insanlarının yüzünü güldürmenizdir. Biz size güveniyor ve sonuna kadar yanınızda yer alıyoruz. Allah yardımcınız olsun"

Sakaryaspor için bir olalım
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, futbolcularla yaptığı görüşmenin ardından, antremana çıkmak üzere hazırlık yapan diğer futbolcularla da görüştü. Toçoğlu ayrıca Sakaryasporlu futbolculara tatlı ikram etti ve antremanı izlemeye gelen taraftarlarla da görüştü ve zor günlerde birlik beraberlik sergilemekten başka alternatifleri olmadığını hatırlatarak, taraftardan daha fazla katkı sağlamalarını istedi.

Yorumlar (0)