banner212

banner211

Zeki Toçoğlu'n dan Menejerleri üzecek sözler..

Sakaryaspor altyapısını tamamen himayesine alacak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ayrıntıları anlattı

Sakaryaspor'un geleceği olan Altyapısını tamamen himayesi altına alan Büyükşehir Belediyesi'nde ayrıntıların nasıl olacağı bilinmiyordu.

Sakaryaspor 01.06.2012, 13:33
Zeki Toçoğlu'n dan Menejerleri üzecek sözler..
banner218
Sakaryaspor altyapısını tamamen himayesine alacak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ayrıntıları anlattı

Sakaryaspor'un geleceği olan Altyapısını tamamen himayesi altına alan Büyükşehir Belediyesi'nde ayrıntıların nasıl olacağı bilinmiyordu. Bu ayrıntıları Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun ağzından açıklıyoruz. Başkan Toçoğlu, [b]"Altyapının himayesini tamamen ele alıyoruz. Öyle söylendiği gibi resmi protokolün 15 Haziran'da olacağı da doğru değil. Böyle bir tarih yok. Ancak önümüzdeki günlerde protokol imzalanacak"[/b] dedi.

A'DAN Z'YE KARIŞACAĞIM
Sakaryaspor'da altyapıyı tamamen Büyükşehir himayesine alacaklarını belirten Toçoğlu, 8b]"Yalnızca maddi olarak değil her konusu ile ilgileneceğim. Sakaryaspor Altyapısına A'dan Z'ye kadar herşeyine karışacağım. Altyapı tamamen yenilenecek. Altyapı antrenörleri de değişecek. Bu konuda Sakaryaspor Teknik Direktörü Murat Bölükbaşı'dan da destek alabiliriz. Ancak komple bir değişim olabilir. Uygun olabilecek isimler göreve devam edebilir" [/b]dedi.

MENEJERLİK BÖLÜMÜ
Sakaryaspor'da en büyük sorunun Menajerler konusunda yaşandığını belirten Başkan Toçoğlu,[b] "Sakarya-spor'un altyapısında kendi bünyesinde yer alacak bir menajerlik yapısı oluşturulacak. Sakaryaspor'un maaşlı personeli olacak bu menajerler yalnızca Sakaryaspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket edecek. Altyapıya bir menajerlik bölümü kuracağız. Artık buradan çıkan oyuncular ciddi paralara satılacak"[/b] dedi.

AMATÖRDEN FUTBOLCU ALINACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, altyapıyı himayelerine aldıkları gibi belirleyecekleri antrenörler ile amatör kümeden bazı futbolcuları A2 takımına kazandıracaklarını belirtti. A2 takımında bir yıl forma giydikten sonra Sakaryaspor A Takımına yükselebilecek oyunculara yöneleceklerini belirten Toçoğlu, "Sakarya-spor altyapısı artık her haliyle büyük işlevlik kazanacaktır" şeklinde konuştu.

Sakarya Halk Gazetesi

Yorumlar (0)