banner212

banner211

Zeki Toçoğlu'ndan Sakaryaspor Kongresi için açıklama

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’da sonuçsuz kalan Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu.

Sakaryaspor 18.06.2015, 15:33 18.06.2015, 16:03 UTKU KAYNAR
Zeki Toçoğlu'ndan Sakaryaspor Kongresi için açıklama
 Sakaryaspor’da sonuçsuz kalan genel kurulu değerlendiren Başkan Toçoğlu, mevcut Başkan Selahattin Aydın ile bugün Büyükşehir Belediyesi’nde görüştüklerini ve 25 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek genel kurulda Aydın’ın yeniden aday olacağını duyurdu. Toçoğlu ayrıca yeşil siyah sevdalılarına tekrarladı: “Biz Sakaryaspor'u sahipsiz bırakmayız.”

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakaryaspor’da sonuçsuz kalan Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulundu. Olağanüstü Genel Kurul sonrasında başkanlık için herhangi bir ismin adaylığını açıklamadığını hatırlatan Başkan Toçoğlu, mevcut Başkan Selahattin Aydın’ın da genel kurulda aday olmadığını söyledi.

 

Davet Ettik, Sonuçsuz Kaldı

Başkan Toçoğlu açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Daha önce bu konuda bir açıklama yapmış ve aday olmak isteyenleri genel kurulda aday olmaya davet etmiştik. Ancak herhangi bir aday çıkmadı. Sakaryaspor'da başkan ve yönetimin belirleneceği kongre 25 Haziran'da yapılacak.”

 

Aydın 25 Haziran’da Aday

Yeşil siyah sevdalıları için rahatlatan açıklamayı da yapan Toçoğlu şunları aktardı; “Bugün kulüp başkanımız Selahattin Aydın ile süreçle ilgili bir görüşme yaptık. Kendisi 25 Haziran'daki kongrede aday olacağını ifade etti. Kısa bir süre önce basın mensuplarıyla yaptığım görüşmede de açık bir şekilde ifade etmiştim; Biz Sakaryaspor'u sahipsiz bırakmayız.”

Yorumlar (0)