banner212

banner211

2. Sakarya open Karate turnuvası sona erdi.

Uluslararası 2.

Salon 25.06.2012, 14:26
2. Sakarya open Karate turnuvası sona erdi.
banner218
Uluslararası 2. Sakarya open Karate turnuvası sona erdi.Tunus, Irak, İran, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Fas, Bulgaristan, Makedonya, İsviçre, Türkiye sporcularının katılımı Atatürk Spor Kompleksi, Atatürk spor salonunda  4 gün devam eden müsabakalar son gün büyükler katagorisi Kata ve Kumite maçları ile bitti .

Türkiye'den İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Sivas, Eskişehir, Gaziantep, Trabzon, Balıkesir, Kırklareli, Tekirdağ, Ankara, Düzce, Sakarya, Kayseri, Aydın, Muğla illeri Türkiye'den katılan iller oldu. Turnuva'ya 11 ülke, ve yurt içinden 17 il'den 1200 dolayında sporcu katıldı.

 

Çok güzel açılış

 

Uluslararası 2. Sakarya open Karate turnuvası açılışı çok güzel oldu. Vali Mustafa Büyük, Vali Yardımcısı Faruk Bekarlar, İlçe Kaymakamları, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Salih Koşu ,Karate Federasyonu As Başkanı Meydan Kobaş ve Protokol mensupları'nın katıldığı açılış töreni ile ilgililere palet ve Şilt dağıtım töreni çok beğenildi.

 

Müsabakalar çekişmeli geçti

 

Turnuvada birinci gün 1999 – 2004 yaş aralığında Kız – Erkek, takım ve ferdi Kata yarışmaları yapıldı. İkinci Gün gençler ve Büyükler Kız Erkek Kata ve Kumite , diğer iki gün  yine Büyükler Kız- Erkek Kata ve Kumite dallarında müsabakalar nefesleri kesti.                                                                  Dereceye giren Sporcu ve Takımlara Madalya, Kupa ve Para ödülleri Vali Mustafa Büyük, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu , Spor Şube Müdürü Bülent Kasım ve diğer Protokol mensupları tarafından verildi.

Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)