banner212

banner211

23 Nisan Judo Resitali !

23 Nisan Egemenlik Kupası Minik Yıldız Judo Turnuvası resital havasında tamamlandı

Salon 22.04.2014, 17:16 22.04.2014, 17:20 UTKU KAYNAR
23 Nisan Judo Resitali !
banner218

 4 ilden 14 takımın katılımıyla 23 Nisan Egemenlik Kupası Minik Yıldız Judo Turnuvası Sakarya Spor Salonunda gerçekleşti. Turnuvaya minik ve yıldız olmak üzere 207 erkek 93 bayan toplamda 300 sporcu katıldı.

Egemenlik Kupası Minik Yıldız Judo turnuvasına TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla gerçekleşen maçlar adeta bir birinden heyecanlı anlara sahne oldu. Judo İl Temsilcilisi Bayram Akdemir ve Bölge antrenörü Mehmet Şen’in organize ettiği, Atakur Mobilya ve Kentpol firmalarının sponsor olduğu organizasyon Türkiye Şampiyonalarını aratmadı. Erkek ve bayanlar da Sakarya Şampiyonluk ipini göğüslerken, İstanbul 2. Kocaeli 3. Yalova 4. olarak turnuvayı tamamladı.
Foto galeriye git 

TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Serdivan İlçe Spor Müdürü Hüdayi Kaynar, Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir ve Judo camiasının geniş katılımla yer aldığı organizasyonda sponsor firmalara plaket verildi. Turnuvada maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen atakur mobilya ltd. şti. adınına Kadir- Sedat Kurtuluş ve Kentpol ltd. sti. Ahmet Kahkeci’ye Sakarya Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, Antrenorler Mehmet Şen, Taner Eraslan tarafindan hazırlanan plaketler Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz tarafindan takdim edildi. 


TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, hükümet ve Ak Parti, Sakarya Yerel yönetimler olarak spor ve sporcuya yçnelik desteklerinin artarak devam edeceğini ifade ederken, sporculara başarılar diledi. Muhteşem organizasyona imza atan Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir ve ekibini tebrik etti. Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir, katkı veren tüm sponsor firmalara, Sakarya Valiliğine, Spor İl Müdürlüğüne, Judo camiasına, antrenörlerine, emeği geçen tüm kesimlere şükranlarını sunarak teşekkür etti. TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un spor ve sporcuya destek verdiğini ifade ederek, katılımı dolayısıyla teşekkür ederek, verdiği desteklerden ötürü, örnek bir davranış olduğunu vurguladı.

 

Yorumlar (0)