banner212

banner211

Adapazarıspor Judo takımı kupaları topluyor

Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Judo takımı 02-03 Haziran geleneksel arasu 3.

Salon 07.06.2012, 10:28
Adapazarıspor Judo takımı kupaları topluyor
banner218
Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Judo takımı 02-03 Haziran geleneksel arasu 3.İpsiz recep Uluslar arası Judo Turnuvası'nda 3'ncü oldu.

Bir hafta önce İstanbul'da düzenlenen Gençlikspor Fetih Kupası'nda ikinci olan Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Judo Takımı, yeni bir başarıya daha imza atarak bir kupa daha aldı. Judo takımı antrenörü Yeliz Kurucu Karasu'da aldıkları Uluslar arası İpsiz Recep 3.kupasını Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Rıdvan Sezer'e teslim etti.Kulüp öğrencilerini ve öğretmenlerini tebrik eden Başkan Sezer, öğrencilere bazı tavsiyelerde de bulundu.Öğrencilerden öğretmenlerini üzmemelerini ve onun sözünden çıkmamalarını isteyen Sezer, müsabakalara da her zaman iddiaları çıkmalarını söyledi.

Sporun her alanında
Adapazarı Belediyesi Spor Kulübünün sporun her alanına önem verdiğini kaydeden Başkan Sezer, "Önümüzdeki günlerde de yüzme okulları ve yaz futbol okulumuz başlayacak. Her alanda destek vermeye çalıştığımız sporda böyle gelen kupalar bizi daha da heyecanlandırıyor ve mutlu ediyor"dedi. Judo Takımı Antrenörü Yeliz Kurucu, Çarşamba günü de Minikler Türkiye Şampiyonası için 2000 ile 2001 doğumlular arasından oluşan 5 kişilik bir takımla Çorum'da müsabakalara katılacaklarını söylediler.Çorum'a gidecek olan Busenur Ünal,Emir Polat, Ervan Nur Polat ve Cüneyt Çoban Türkiye şampiyonası için mücadele verecekler.

Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Judo takımı antrenörü Yeliz Kurucu Karasu'da aldıkları Uluslar arası İpsiz Recep 3.kupasını Adapazarı Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Rıdvan Sezer'e teslim etti

Yorumlar (0)