Ahmet Hasan Ateş Türkiye şampiyonu

Hendek Şampiyonlar Fıght Akademi Spor Kulübü, Kütahya'da yapılan Minik-Yıldız Muay Thai Türkiye Şampiyonasına katıldığı dört sporcularından Ahmet Hasan Ateş, yaptığı beş maçıda kazanarak kilosunda Türkiye Şampiyonu oldu.

Salon 02.09.2022, 11:12 SporExpres
Ahmet Hasan Ateş Türkiye şampiyonu


Kulüp ve Milli Takım Antrenörü Erkan Yılmaz, "Yeni bir kulüp olmamıza rağmen 1.5 yılda ciddi bir başarıya imza attıklarını, çok çalıştıklarını ve yapılan çalışmaların karşılığını fazlasıyla aldıklarını ve maçlara katılan diğer sporcularınında canla başla mücadele ettiklerini ama rakiplerinden çok heyecanlarına yenik düştüklerini" dile getirdi. Yılmaz, "Şampiyonu karşılamaya gelen sporcularına ve ailelerine" teşekkür etti.
GURUR DUYDUK
Kulüp Antrenörü Özgenur Avcıl ise, "Sağlam, istikrarlı ve planlı çalışmalarının meyvelerini topladıklarını" belirtti. Avcıl, sözlerine şöyle devam etti. "En küçük yaş kateğorisinden, en büyük yaş kategorisine kadar sıkı bir şekilde çalıştıklarını, inşallah bundan sonra ki bütün müsabakalardan 1.'likle ayrılıp Hendek'imizi gururlandırmaya devam edeceklerini" belirtti.


 

Yorumlar (0)