Akburakspor'dan başarılı sporculara ödül

Arifiye Akburakspor Kulübü’nün sporcuları ve yöneticileri,Ramazan öncesi geleneksel kahvaltıda buluştular

Salon 06.06.2016, 15:53 06.06.2016, 16:03 SporExpres
Akburakspor'dan başarılı sporculara ödül
 Arifiye Akburakspor Kulübü’nün sporcuları ve yöneticileri,Ramazan öncesi geleneksel kahvaltıda buluştular

Protokol kahvaltıda
,

Arifiye’de faaliyet sürdüren Akburakspor Kulübü’nün yönetimi, dün düzenlediği kahvaltıda ilçe protokolü, başarılı sporcular ve babaları ile sponsorları buluşturdu. Samimi bir hava içinde geçen kahvaltıyaArifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı Serdar Nuhveren, İlçe Müftüsü Mehmet Uzuncan ve İlçe Spor Müdürü Sebahattin Karakoçda yer aldı.


Plaketler teslim edildi

Kulüp Başkanı Azmi Delikara, Boks Antrenörü Ferhat Akburak, WushuAntrenörü Sinan Akburak’ın konuklarını en iyi şekilde ağırladığı kahvaltıda, başarılı Boksörler Taner Işık, Eray Müştü, Cengizhan Dorman ve Oğuzhan Kahraman ile kulübün sponsorları Yusuf Sarı, Sinan Delikara, Serkan Çakır ve Azmi Delikara’ya plaket verildi.
Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nunkulüp yönetimi ile başarılı sporcuları kutladığı kahvaltıda, Kulüp Başkanı Azmi Delikarada Karakullukçu’ya desteklerinden dolayı teşekkür etti.Boks Antrenörü Ferhat Akburak, sporcularından Eray Müştü’nün Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’na, Taner Işık’ın ise Dünya Şampiyonası’na katılacağını hatırlatarak, hedeflerinin ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi. 

Yorumlar (0)