Akrepler terfi heyecanı yaşadı

Salon 18.03.2024, 15:55 18.03.2024, 21:47 UTKU KAYNAR
Akrepler terfi heyecanı yaşadı

Yetiştirdiği başarılı sporcularla son yılların dikkat çeken kulüplerinden biri olmayı başaran Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü 2024 yılının ilk  kuşak sınavını yaptı. 100’e yakın sporcunun katıldığı terfi sınavından hünerlerini sergileyen sporcular yılın son sınavını başarılı bir şekilde tamamladı.

100 SPORCU KATILDI

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü 2024 yılı ilk kuşak sınavını kendi antrenman salonunda gerçekleştirdi. Kick boks sınavında 100’e yakın sporc ter döktü. Antrenör Serkan Yılmazer eşliğinde yapılan sınavda kick boksçuların tamamı aldıkları eğitimleri sergilerken hünerlerini de ortaya koydu. İmtihanın sonunda sporcuların hepsi başarılı olarak belgelerini almak hakkı kazandı.

HEPSİNİ KUTLUYORUM

Yılmazer Fight Akademi Spor Kulübü Antrenör Serkan Yılmazer, başarılı bir sınavı geride bıraktıklarını söyledi. Antrenör Yılmazer, “Terfi eden sporcular ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etme yolunda oldukça istekliydiler. İnşallah hali hazırdaki onlarca şampiyon ve milli sporcularımıza yeni yetenekler eklenecek ve akrepler ilimizi ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edecektir” dedi

Yorumlar (0)