banner212

banner211

AKREPLER YİNE ZİRVEDE

Tecrübeli Antrenör Serkan Yılmazer’in sporcuları bu kez Okullar arası müsabakalarda fırtına estirdi 

Salon 11.02.2020, 10:59 11.02.2020, 11:03 UTKU KAYNAR
AKREPLER  YİNE ZİRVEDE
banner218

Tecrübeli Antrenör Serkan Yılmazer’in sporcuları bu kez Okullar arası müsabakalarda fırtına estirdi 

           

Serdivan Anadolu adına

İl içinde yapılan müsabakalarda başarılı olarak ilimizi Okullar arası Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanan Sakaryalı Kick-Boksçulardan mutlu haberler geldi. Geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapılan Şampiyonaya katılan Yılmazer Fight Akademi sporcuları Afra Adıyaman ile M. Emir Uysal, Serdivan Anadolu Lisesi adına rakip tanımadı. 

İkisi de şampiyon oldu

Spor kamuoyunda ‘Akrep kral’ diye bilinen Serkan Yılmazer’in Antrenörlüğünü yaptığı Yılmazer Fight Akademi, Antalya’da 5 sporcu ile başarı aradı. 81 ilden gelen güçlü rakipleri arasında mücadele eden bu 5 sporcudan Afra Adıyaman ile M.Emir Uysal, tüm maçlarını kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu. Sporcularını kutlayan Serkan Yılmazer; “2020 Dünya Şampiyonası öncesi tecrübe kazandık. Tüm sporcularımı istekli ve hırslı çalışmalarından dolayı kutluyorum” dedi.

15’inci Türkiye Şampiyonluğunu elde eden Afra Adıyaman, Dünya Şampiyonası öncesi moral depoladı. Kariyerinde Avrupa Şampiyonluğu Best Fighter (Avrupa’nın en iyi kadın dövüşçüsü) unvanı bulunan Afra’yı kutlayan Serkan Yılmazer; “başarılarımız sürecek” dedi. 

banner220
Yorumlar (0)