banner212

banner211

Akyazı'da futsal şöleni

2022-2023 Eğitim Yılı Okul Sporları Futsal Müsabakaları 24 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında Akyazı Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti. 3

Salon 09.05.2023, 20:24 UTKU KAYNAR
Akyazı'da futsal şöleni

2022-2023 Eğitim Yılı Okul Sporları Futsal Müsabakaları 24 Nisan 4 Mayıs tarihleri arasında Akyazı Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti. 3 Farklı Kategoride gerçekleşen müsabakalar birbirinden çekişmeli ve heyecanlı grup maçlarından sonra kıran kırana final grubu maçlarına sahne oldu. Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği müsabakalara 3 farklı kategoride 24 okul 336 sporcu katıldı. Toplam 40 maç oynandı ve birbirinden enfes maçlara sahne oldu.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Yıldız Erkekler de Kuzuluk Dr. Enver Ören Orta Okulu birinci, Cumhuriyet Orta Okulu ikinci, Akyazı İmam Hatip Orta Okulu üçüncü, İnönü Orta Okulu dördüncü oldu. Genç Erkeklerde Konuralp Anadolu Lisesi birinci, Akyazı Anadolu lisesi ikinci, Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi üçüncü, Akyazı Anadolu İmam Hatip Lisesi dördüncü oldu. Genç Kızlarda Akyazı Anadolu Lisesi, birinci, Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Lisesi ikinci, Şehiz Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi üçüncü, İşmont Halil Bildirici Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

KUPA VE MADALYALARI VERDİLER

Müsabakalar bitiminde şampiyon ve dereceye giren takımlara kupa ve madalya takdimi gerçekleştirildi. Ödül törenine Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun,İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir,Milli Eğitim Şube Müdürleri Ramazan Şerbetçi, İbrahim Baş, Okul Müdürleri Mehmet Karacan, Muammer Yücel,Mehmet Fatih Dilaveroğlu, Hasan Can,Spor Camiasının sevilen ve emektar ismi Özer Turgut ve Spor Uzmanı Recep Kodalak katılım sağladı.

Yorumlar (0)