banner212

banner211

Akyazı'nın Sultanları ve Efeleri belli oldu

Akyazı Belediyesi ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve ilçedeki ilk ve orta derece okulların katıldığı ‘Okul Sporları 2. Küme Voleybol Turnuvası’nda şampiyonlar final müsabakalarının ardından belli oldu.

Salon 01.04.2022, 21:51 01.04.2022, 21:54 UTKU KAYNAR
Akyazı'nın Sultanları ve Efeleri belli oldu
banner218

Akyazı’da yapılan 2021 - 2022 Eğitim Sezonu Okul Sporları 2.Küme Voleybol Müsabakalarında Final maçları sonunda şampiyonlar belli oldu.  Akyazı Spor Salonu’nda büyük çekişmeye sahne olan müsabakaların ardından Yıldız Kızlarda Atatürk Ortaokulu Okulu   ve Yıldız Erkeklerde ise Akşemseddin İmam Hatip Ortaokulu şampiyon oldu. 2.Küme Voleybol Genç Kızlarda Nilüfer Hatun M.T.A.L ve  Genç Erkeklerde Akyazı Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

GENİŞ KATILIM
Akyazı Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ilçedeki ilk ve orta derece okulların katıldığı ‘Okul Sporları 2. Küme Voleybol Turnuvası dün oynanan final maçları ile son buldu. Akyazı Spor Salonu’ndaki final maçlarının ardından gerçekleştirilen kupa törenine Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

SPORA HİZMETE DEVAM

Genç Kızlar kategorisinde birinci olan Akyazı Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile Genç Erkekler kategorisinde birinci olan Akyazı Anadolu Lisesi öğrencilerine kupa ve madalyalarını veren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan,  “Turnuvaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Akyazı Belediyesi olarak ilçemizde sporla ilgili bütün organizasyonlara destek veriyoruz. Gençlerimizin spor yapmaları bizim için çok değerli. Sizler için hayata geçirdiğimiz Akyazı Spor Kompleksi projemiz yükselmeye devam ediyor. İçerisinde gençlik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzu ve bin kişilik spor salonu olan Akyazı tarihinin en büyük projesini inşallah 2023 yılında hizmete açacağız. Bizim bütün mücadelemiz geleceğin büyükleri olan sizlere daha güzel bir Akyazı bırakmak” dedi.

 KUPA VE MADALYALAR
Yıldız Kızlar Kategorisi Atatürk Ortaokulu birinci TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu ikinci Altındere Aki Altıparmak Orta Okulu üçüncü  ve Cumhuriyet Ortaokulu dördüncü oldu. Yıldız Erkekler Kategorisinde ise Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu birinci, Cumhuriyet Ortaokulu ikinci, TOBB Hüsamettin Bayraktar Ortaokulu üçüncü  ve Vakıf Ortaokulu dördüncü oldu.

Genç Kızlar Kategorisinde Akyazı Nilüfer Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi ikinci, Konuralp Anadolu Lisesi üçüncü ve Eyüp Genç Fen Lisesi dördüncü oldu. Genç Erkekler Kategorisinde ise Akyazı Anadolu Lisesi birinci, Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi ikinci, Eyüp Genç Fen Lisesi üçüncü ve Akyazı İmam Hatip Anadolu lisesi dördüncü oldu.


 

banner220
Yorumlar (0)