banner212

banner211

AKYAZI’DA MASA TENİSİ COŞKUSU

Akyazı Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Orta Okullar arası masa tenisi müsabakaları tamamlandı.

Salon 24.05.2019, 16:47 UTKU KAYNAR
AKYAZI’DA MASA TENİSİ COŞKUSU
banner218

Akyazı İlçesi, 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemi faaliyet programında bulunan Küçük ve Yıldızlar masa tenisi müsabakaları tamamlandı. Geniş bir katılım sağlanan müsabakalar oldukça çekişmeli geçti.

YOĞUN KATILIM

Akyazı Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Ortaokullar arası Küçük ve Yıldız Kızlar ile Küçük ve Yıldız Erkekler Masa Tenisi Turnuvası tamamlandı. Akyazı Atatürk Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara geniş katılım olurken velilerde müsabakalara büyük ilgi gösterdi. Oldukça çekişmeli geçen maçların ardından derece giren okullara ve emeği geçen öğretmenlere ödülleri verildi.

KIZLARDA PARİS DAMGASI

Paris Orta Okulu Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar kategorilerinde çifte şampiyonluk yaşadı.Küçük Kızlar kategorisinde Paris Ortaokulu birinci olurken Vakıf Ortaokulu ikinci oldu.Yıldız Kızlarda ise yine Paris Ortaokulu birinci Vakıf Ortaokulu ikinci tamamladı.

İMAM HATİP ÇİFTE SEVİNÇ

Kızlar kategorisine göre daha geniş katılım yaşanan erkekler kategorisinde Akyazı İmam Hatip Orta Okulu çifte kupa sevinci yaşadı.Küçük Erkekler Kategorisinde Atatürk Ortaokulu birinci Akyazı İmam Hatip Ortaokulu ikinci Cumhuriyet Ortaokulu üçüncü ve Vakıf Ortaokulu dördüncü oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ise Akyazı İmam Hatip Ortaokulu birinci, Cumhuriyet Ortaokulu ikinci, Paris Ortaokulu üçüncü, Vakıf Ortaokulu dördüncü

TEŞEKKÜR ETTİ

Akyazı İlçe Spor Müdürü Adem Altun müsabakalara katılan tüm öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ettiğini belirterek; ‘’ İlçemizde sportif başarıları artırmak ve gençlerimizi daha sağlıklı bir gelece hazırlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte bize destek olan öğretmen ve velilerimize çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)