banner212

banner211

Akyazı'da Masa Tenisi Turnuvası yapıldı

Akyazı Öğretmen evi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Masa tenisi turnuvası 27 çarşamba günü akşam yapılan müsabakalarla başladı 28.

Salon 29.06.2012, 16:33
Akyazı'da Masa Tenisi Turnuvası yapıldı
banner218
Akyazı Öğretmen evi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Masa tenisi turnuvası 27 çarşamba günü akşam yapılan müsabakalarla başladı 28.Perşembe akşam final maçı ile sona erdi.

 

Turnuvanın ilk gününde bayanlar grubu şampiyonu belli olurken erkekler grubu şampiyonu perşembe günü akşam 20:00 de yapılan  final müsabakaları sonunda belli oldu.

 

Akyazı Öğretmen evi Müdürlüğü baki yılmaz tarafından düzenlenen Masa tenisi turnuvası dün akşam yapılan müsabakalarla resmen başladı

Öğretmen evi salonunda yapılan müsabakalar erkekler ve bayanlar olmak üzere 2 kategoride oynandı

Turnuvanın hakemleri: Orhan Oruç, Adnan Bak, Perihan Özkan ve Ramazan Hacıeyüpoğlu'nun yaptığı turnuvaya 48 erkek ve 4 bayan katıldı.

Bayanlar kategorisinde yapılan 3 maç sonunda Zeynep Öztürk her iki rakibini de set vermeden yenerek bayanlarda ilk gün müsabakalar sonunda  şampiyonluğunu ilan etti ikinciliği Perihan Özkan aldı.

Bayanlarda evinin uzaklığından dolayı turnuvaya katılamayan mehtap Altunanahtar özür dileyerek turnuvadan çekildi.

Erkeklerde üçerli 16 gurup maçlarında ilk gün 2 tur oynandı. Diğer turlar Perşembe günü akşam 20.00 da yapılan maçlar sonunda birinci  ikinci  ve üçüncü belli oldu.

 

 

Zevkli ve çekişmeli geçen Turnuvanın erkekler gurubu şampiyonu Ahmet Akyazıcı final maçında güçlü rakibi Süleyman Altunbaşa set vermeden  açı 3.0 yenerek şampiyon oldu.

Turnuva sonucu 1.)Ahmet Akyazıcı  2.)Süleyman Altunbaş   3.)Murat Özdemir olurken  4.)Mesut Kılıç oldu. Bayanlarda tüm rakiplerini yenen Zeynep Öztürk oludu.

 

 

Akyazı Öğretmen evi Müdürü Baki Yılmaz amaçlarının öğretmen evinin çevre tarafından daha iyi tanınmasını sağlamak, öğretmenler arasında dayanışmayı sağlamak olduğunu belirterek müdürlük olarak bu tür faaliyetlere daha fazla yer vermek istediklerini söyledi.

Perşembe günü akşam sonuçlanan turnuva sonunda ilk 3 dereceye giren tenisçilere madalya ve turnuvaya katılan her oyuncuya da katılım belgesi

Akyazı belediye başkanı Yaşar Yazıcı ve protokol üyeleri tarafından verildi

 

 

Alaattin ONUR

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)