banner212

banner211

Akyazılı Teakvandocular Finalde

Giresun'da düzenlenen Türkiye Okul Sporları Teakvando Yıldızlar Grup Eleme Müsabakalarında dereceye giren Akyazı’lı Tekvandocular Zeynep Kafadar ve Erva Sultan Eyüp finallere katılmaya hak kazandılar.

Salon 08.05.2018, 14:38 08.05.2018, 18:19 UTKU KAYNAR
Akyazılı Teakvandocular Finalde
 

Giresun'da düzenlenen Türkiye Okul Sporları Teakvando Yıldızlar Grup Eleme Müsabakalarında dereceye giren  Akyazı’lı Tekvandocular Zeynep Kafadar ve Erva Sultan Eyüp finallere katılmaya hak kazandılar.

4-6 Mayısta Giresun’da gerçekleştirilen  okullar arası  Teakvando Yıldızlar Grup Eleme Müsabakalarına  katılan Akyazı Gençlik ve Spor kulübü Halk Eğitim merkezi sporcuları Partis Orta Okulu öğrencisi Zeynep Kafadar ve Cumhuriyet Orta Okulu öğrencisi Evra Sultan Eyüp 3. Olarak bronz madalya kazandılar. Zeynep Kafadar ve Erva Sultan Eyüp 25-27 Mayısta Antalya'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

Akyazı Gençlik ve Spor kulübü başkanı ve Antrenörü Aydın Demiröz sporcularını tebrik ettiğini amaçlarının aileleriyle ve öğretmenleriyle birlikte hareket ederek çocukları iyi ve donanımlı insanlar ve sporcular olarak yetiştirmek olduğunu belirtti.

Yorumlar (0)