banner212

banner211

Amasya'dan madalya ile döndüler

24-28 Mart tarihlerinde Amasyada yapılan U17 grekoromen güreş Türkiye şampiyonasında Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı kürsü alışkanlığına devam ederek üç Türkiye derecesi çıkardı.

Salon 31.03.2022, 22:25 UTKU KAYNAR
Amasya'dan madalya ile döndüler
banner218

24-28 Mart tarihlerinde Amasyada yapılan U17 grekoromen güreş Türkiye şampiyonasında Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü güreş takımı kürsü alışkanlığına devam ederek üç Türkiye derecesi çıkardı. 45 kg da Rahman Keskin, 51kg da Hasan Efe Aykırı ve 80 kg da Emirhan Yiğit Arslan Türkiye üçüncüsü olarak ilimizi en iyi şekilde temsil ettiler

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü başkanı Feyzullah Köstereli; Kulüp olarak her zaman başarıyı, zirveyi, kürsüyü hedefleyen kulübümüz yapılan şampiyonada emeklerinin karşılığında kürsüde olmayı başarmıştır. Bu başarıda büyük emekleri geçen değerli antrenörlerimizi, başarılı sporcularımızı ve destek personeli arkadaşlarımızı gönülden kutluyorum. Başarıya giden bu yolda bizlere olan güven ve desteğini esirgemeyen kulüp kurucumuz ve onursal başkanımız Ali İnci'ye, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Arif Özsoy ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce'ye teşekkür ederim’’ dedi.

Yorumlar (0)