banner212

banner211

Arifiye Ayyıldız'da terfi heyecanı

Salon 01.11.2018, 23:26 02.11.2018, 14:16 UTKU KAYNAR
Arifiye Ayyıldız'da terfi heyecanı
banner218

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor Kulübü'nün Ekim ayı kuşak terfi sınavı yapıldı. Sporcu ve velilerin yoğun katılım gösterdiği törende terfi sınavlarından başarılı olan sporculara belgeleri verildi.

Arifiye Ayyıldız Gençlik ve Spor kulübü Karate ve Cimnastik  branşı Sporcuları Arifiye Kültür Merkezi Konferans Salonunda yapılan törenle Ekim  dönemi kuşak terfi belgelerini aldılar. Törene Türkiye Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanı Yaşar Zımba, Arifiye Ak Parti İlçe Başkanı Ali Başar, Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Akbaş, Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Safitürk, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Recep Odabaş , Arifiye  Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Fatih Fahri Yeter, Arifiye Belediye Meclis Üyesi Mehmet Erhan Çetin, Arifiye İlçe Tarım Müdürü Murat Dilek, Türkiye Karate Federasyonu Milli Takımlar Menejeri Hikmet Şaha, Sakarya Karate İl Hakem Kurulu Başkanı Hayrullah Mete, Sakarya Organizasyon Kurulu Üyesi Nuri Adatepe, Karate Milli Takımlar Antrenörü Mustafa Solmaz  ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.

JİMNASTİKÇİLER ŞOV YAPTI

Arifiye Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen törene Cimnastik Eğitmeni İrem Koç yönetiminde gösteri yapan Beyaz Melekler Cimnastik grubu ve minik Karateciler yaptıkları gösteri ile nefes kestiler. Sporcu ailelerinin büyük ilgi gösterdiği terfi töreninde 7-77'ye bir çok sporcu terfi sınavlarından gösterdikleri başarının karşılığında yeni kuşak terfi belgelerini aldılar.

banner220
Yorumlar (0)