Arifiye'de masa tenisi rüzgarı

Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce “Amatör Spor Haftası” etkinleri çerçevesinde düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Masa Tenisi müsabakaları izlenmeye değerdi.

Salon 10.10.2013, 16:44
Arifiye'de masa tenisi rüzgarı

Arifiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce “Amatör Spor Haftası” etkinleri  çerçevesinde düzenlenen Küçükler ve Yıldızlar Masa Tenisi müsabakaları  izlenmeye değerdi.“Amatör spor haftası Masa tenisi müsabakalarına İl Temsilcisi Taner Yürek in turnuvası fikstür açıklaması ile   başladı.


Arifiye Sevgi Evleri Kız Yetiştirme Yurdu, Arifiye Orta okulu, Ekrem Oba Orta Okulu, Arifiye İlk Okulu, Arifiye Anadolu Lisesi ve ferdi sporculardan oluşan 30 sporcunun kıyasıya mücadelesini kalabalık veli ve seyirci  grubu   izledi.Turnuvaya katılan tüm sporcu ,İdareci ve hakemlere öğlen kumanyası Arifiye Gençlik Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi Nedim Özdemir tarafından verildi.


Yıldız Bayanlar Final maçında Kız Yetiştirme Yurdu  sporcusu Gülcan Pektaş ile Ekrem Oba Orta okulundan Serap Balcı’ nın 3-2 biten ve mutlu sona ulaşan Serap Balcının müsabakası güne damgasının vurdu.Yıldız Erkeklerde ise Arifiye Orta Okulundan Batuhan Öztürk ile  Ekrem Oba Orta okulundan Umut Kılıçaslan’ ın müsabakası da 3-2  tamamlandı.Kazanan taraf Umut Kılıçaslan oldu.


Ödül töreninde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü İbrahim Arkan, Masa Tenisi İl Temsilcisi Taner Yürek, Kız Yetiştirme Yurdu Müdürü  Mehmet Birlik ve Okul idarecileri  sporcuların madalyalarını ve kupalarını verdi.


Gelecek vadeden sporcularında ödüllendirildiği ve Toplu fotoğraf çekiminden sonra tamamlanan turnuva son buldu.


Yorumlar (0)