As Akyazıspor'da Başkan Şamil Türkan ve ekibi görev dağılımı yaptı

As Akyazıspor'da geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından görev gelen Şamil Türkan ve ekibi görev dağılımı yaptı. Kulüp tarihinin en genç başkanı olan hedeflerinden bahsederek kulübe sahip çıkacaklarını söyledi.

Salon 12.06.2022, 22:28 SporExpres
As Akyazıspor'da Başkan Şamil Türkan ve ekibi görev dağılımı yaptı

As Akyazıspor kulübü adına başkan Şamil Türkan ''Öncelikle yönetimimizi bu göreve layık gören kongre üyelerimize, desteğini esirgemeyen değerli belediye başkanımız sayın Bilal Soykan’a, geçmiş dönem kulüp başkanımız sayın Ahmet Durmuş’a ve yönetimimizi göreve gelme hususunda teşvik eden Akyazı halkına teşekkür ediyoruz.
40 yıllık kulüp tarihinin geçmişten bugüne en genç yönetimi olmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Bu oluşumun, genç ve dinamik kadroların neler başarabileceğini ispatlama konusunda üzerine almış olduğu vazifenin bilincindeyiz.
Yönetim olarak As Akyazıspor’un manevi birikimlerine sahip çıkıp, camia kültürümüzü gelecek nesillere aktarabilme gayretinde olacağız. Bu nedenle; As Akyazıspor’un kuruluşunun 40. Yılında bu göreve gelmenin gurur ve sorumluluğunu tüm akyazı halkıyla paylaşacağımıza inanıyoruz'' dedi.

Güzel günlerin müjdesi

Başkan Türkkan ''As Akyazısporumuzu hak ettiği konuma, geçmişte olduğu gibi profosyonel liglere taşıma amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Diriliş meşalesini yaktığımız, umutlarımızın yeşerdiği bu günlerde büyük As Akyazıspor taraftarına güzel günlerin müjdesini vermek istiyoruz.
Bu vesileyle; göreve gelişimizin ilçemiz ve spor camiasına hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz'' ifadelerini kullandı
''Şampiyonluk havasını yaşamaya davet ediyoruz''

Ardından basın sözcüsü Muhammed Kazım Tepeçınar Söz alarak ''Yönetim Kurulu olarak bizler üzerimize düşen görevi yapacağız, İlçemizdeki tüm sporseverleri de tek marka değerimiz olan As Akyazıspor’u yalnız bırakmamaya, tribünlerde şampiyonluk havasını yaşatmaya davet ediyoruz'' şeklinde konuştu.
Yönetim şu isimlerden oluştu:
Başkan; Şamil Türkan, Başkan Vekili; Sedat Can Özsoy Başkan Vekili; Muhammet Atasoy Kurumsal iletişim ve Sponsorluk Sorumlusu; Resul Esmer STK’lar sorumlusu; Adem Aydın Hukuk Ve Yerel Yönetim Sorumlusu; Oğuzhan Çolak Basın Sözcüsü; Muhammed Kazım Tepeçınar Tesis Ve Malzemeler Sorumlusu; İsmail Tekin Genel Kaptan; Kadir Kurtoğlu Futbol şube direktörü; Ozan Özdağ Taraftar ve Altyapı sorumlusu; Bilal Altıparmak Genel Sekreter; Ali Tokat Diğer Amatör Sporlar Sorumlusu; Ömer Peker Tff İlişkiler Temsilcisi; Ahmet Silahçı Mali işler Sorumlusu; Ensar Tepeçınar

Yorumlar (0)