banner212

banner211

As Akyazıspor'da çifte imza

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden As Akyazıspor'da  transfer harekatı tüm hızıyla sürüyor. Sarı Siyahlılar son olarak 2 futbolcuya daha imza attırdı.

Salon 19.09.2018, 15:28 19.09.2018, 15:45 UTKU KAYNAR
As Akyazıspor'da çifte imza

Yeni sezon öncesi hedefini önce Bölgesel Lig sonrada 3.Lig olarak belirleyen As Akyazıspor'da transfer çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Sarı Siyahlılar son olarak 2007/2012 yılları arasında profesyonel olarak futbol oynamış olan 1988 doğumlu orta alan oyuncusu Mustafa Aşık ve  Serdivanspordan 1997 doğumlu sağ kanat savunucusu Ertuğrul Emre Düzlü’yle sözleşme imzaladı.

As Akyazıspor, Kulüp başkanı Ahmet Durmuş, Genel Kaptan Ahmet Birinci ve Basın Sözcüsü Rahmi Aktürk’ün ortak olarak yaptıkları açıklamada, göreve geldikleri günden itibaren belirlenen hedefe ulaşabilme adına çalışmaları yürüttüklerini belirterek;  "Takımın gücünü arttıracak ve bünyemize ve koyduğumuz kurallara uyacağına inandığımız oyuncu transferlerimize devam ediyoruz. Son olarak da Ceyhanspor’dan tecrübeli bir isim olan Mustafa ve Serdivanspor’dan da Ertuğrul Emre’yi renklerimize bağladık. İnşallah başarılı olurlar ve hem bizi sevindirirler hem de kendileri sevinirler" ifadelerini kullandılar.

Yorumlar (0)