banner212

banner211

Ateş ve Çiçek milli takımda

Hendek Belediyesi Karate takımı sporcularından Ömer Faruk Ateş ve Nurcan Çiçek milli takıma girmeye hak kazandı.

Salon 13.01.2016, 13:07 13.01.2016, 13:31 UTKU KAYNAR
Ateş ve Çiçek milli takımda
banner218
 Kocaeli'nde düzenlenen Ümit, Genç ve 21 yaş altı Türkiye şampiyonasında Hendek Belediyesi Karate takımı sporcularından Ömer Faruk Ateş ve Nurcan Çiçek milli takıma girmeye hak kazandı.

 

Kocaeli'nde yapılan Ümit Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası'nda mücadele eden 57 kg'da Ömer Faruk Ateş üçüncü olurken,  68 kg'da mücadele eden Nurcan Çiçek'te ikinci oldu. Çok çetin geçen maçlarda Ateş ve Çiçek milli takıma girmeye hak kazandı.

 

Antrenör Nurkan Kayacık, disiplinli çalışmanın karşılığını aldıklarını belirterek "Çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Emeklerimizin karşılığını gördük. Milli takım kadrosuna seçilen iki sporcum ve dereceye giremeyen tüm sporcularımı mücadelelerinden dolayı kutlarım" dedi.

 

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  sporcuları tebrik ederek " Antrenörlerimizin ve sporcularımızın performansından çok memnunuz. Kendilerine güveniyoruz. Çalışmalarını ve başarılarını yakından takip ediyoruz. İnşallah sporcularımız daha büyük başarılara imza atacaktır." Dedi

banner220
Yorumlar (0)