banner212

banner211

Atılgan Spor'da pastalı kutlama

Atılgan Spor Kulübü ve Arifiye HEM Taekwondocuları hafta sonu gerçekleşen DAN sınavını başarı ile tamamladı.

Salon 03.01.2014, 09:02 03.01.2014, 09:05 UTKU KAYNAR
Atılgan Spor'da pastalı kutlama
banner218
 Atılgan Spor Kulübü ve Arifiye HEM Taekwondocuları hafta sonu gerçekleşen DAN sınavını başarı ile tamamladı.

Lütfü Yaman Spor Salonunda gerçekleşen Dan sınavına katılan Atılgan Spor Kulübü ve Arifiye Halk Eğitim Müdürlüğü sporcuları kazandıkları yeni kuşaklarını antrenmanda pasta keserek kutladılar. Sakarya Bölge antrenörü Davut Cengiz siyah kuşak’a geçen sporcuları tebrik etti. Kesilen pastayı afiyetle yiyen sporcular, yeni yılda gerçekleşecek olan organizasyonlarda madalya alarak ilimizi başarı ile temsil edeceklerini söylediler.

Siyah Kuşak’a geçtiler

Şevval Bozkurt, Arzu Demirci, Merve Meliktaş, Manolya Sivrigen, Ahmet Dertlioğlu, Miraç Demir, B. Mehmet Ağaoğlu, Ömer  Faruk Çakmak, Ensar Uzun, Şeymanur Kaya, Kerem Öter, Sevde Çıngıl Lütfü yaman antrenman salonunda gerçekleşen çalışma sonrasında siyah kuşak’a geçme başarısını kesilen pastaları afiyetle yiyerek kutladılar.

“İlimizi başarıyla temsil edeceğiz.”

Sakarya Bölge antrenörü Davut Cengiz;” Siyah kuşaklarına  kavuşan genç sporcularımızı kutluyorum. Hak ettikleri başarıyı bizlerde çam sakızı çoban armağanı olarak kutlamak istedik.  Bu vesile ile de antrenman sonrasında hep birlikte pastalarımızı yedik. Yeni yılda  düzenlenecek olan resmi ve özel turnuvalara katılarak, hem tecrübe kazanacağız hem de madalya alarak ilimizi başarı ile temsil etmeyi hedefliyoruz.” Dedi.

Yorumlar (0)